حضور «بارون وان استراکر» در فیلم «انتقامجویان: عصر آلترون»

توسط : در تاریخ : یکشنبه, دسامبر 22nd, 2013

به نظر می رسد که فیلم «انتقامجویان: عصر آلترون» ضد قهرمان دیگری نیز خواهد داشت. سایت Latino Review که بسیار با قدرت خبرهای استودیوی مارول را پوشش می دهد اعلام کرده که این استودیو به دنبال جذب بازیگری برای نقش «بارون وان استراکر» می گردد. از این نقش به عنوان یک نقش فرعی یاد برده می شود، پس بنابراین هنوز دشمن اول انتقامجویان «آلترون» خواهد بود.
این نقش در اعلامیه ی جذب بازیگر مارول به عنوان یک آدم چهل تا پنجاه ساله، با فیزیک بدنی مناسب و رنگ پریده معرفی شده است. در baron-von-struckerکمیک بوک ها، «بارون وان استراکر» یکی از ابرخبیث ها و یکی از رهبران سازمان «هایدرا» می باشد. او تقریباً پیر نمی شود و تمایل به زنده شدن دارد.
اعلام شده است که «اسکارلت ویچ» و «کوئیک سیلور» برای وی کار خواهند کرد، که با عقل جور در می آید زیرا «جاس ویدون» در مورد نقشی که این دو کاراکتر در فیلم خواهند داشت، مخفی کاری های می کرده. وی هیچ وقت به طور مشخصی نگفته که این دو از اعضای «انتقامجویان» خواهند بود.
مارتین سوکاس (Martin Csokas) و داگری اسکات (Dougray Scott) از جمله بازیگرانی هستند که مارول برای این نقش در نظر دارد. «انتقامجویان: عصر آلترون» در روز اول می ۲۰۱۵ اکران می شود.


  • Farzan
   در پاسخ به Farzan

   این جاس ویدون هم داره کم کم شورشو در میاره. هی از چپ و راست داره به فیلم شخصیت جدید اضافه می کنه! الان قراره آلترون رو در نقش بدمن اصلی ماجرا داشته باشیم. این یارو بارون هم که حالا اضافه شده. از اون طرف کوئیک سیلور و اسکارلت ویچ هم که قراره اضافه بشند. اخیراً هم که اعلام شده دان چیدل یا همون کاراکتر میهن پرست آهنی هم قراره تو یکی از نقش های “اصلی” ظاهر بشه، که با این احتساب قراره دو تا آیرون من داشته باشیم! سوال اینجاست که چطور قراره به همه ی این ها به اضافه ی اونجرهای فیلم قبل بپردازه؟ فاتحه ی این فیلم خوندس!

   • MEHRAN
    در پاسخ به Farzan

    آخه قضیه اینه شرکتا فقط به فکر اینن که یونیورس سینماییشون رو گسترش بدن. از اونور که جاستیس لیگ و کاراکترهاش از اینور اونجرها. سونی هم که داره هر روز برای اسپایدرمن کاراکتر جدید معرفی میکنه، فعلاً رقابت سر همینه.

    • watcher the universe
     در پاسخ به MEHRAN

     منم با مهران موافقم ، به نظر یه رقابت میرسه که هر چی بیشتر یونیورس سینماییشون رو بر مبنای کمیک ها گسترش بدن . حالا اینکه نتیجه قراره چی بشه ، واقعا نا مشخصه ! البته دیزنی و مارول نشون دادن که میتونن از پس چند کاراکتر هم زمان بربیان ولی دیگه این همه شخصیت رو بخوای تو یه فیلم جا بدی ، به نظر نمیرسه فیلنامه رو قوی کنه ! ضعف فیلمنامه هم که باعث ضعف فیلم میشه و این یعنی استقبال کمتر از حد انتظار .

     • Farzan
      در پاسخ به watcher the universe

      در ضمن به اون بلبشویی که بالا گفتم شخصیت فالکون رو هم اضافه کنم! درمورد یونیورس ها باید بگم که دیزنی فاز یکش رو خوب برنامه ریزی کرد، ولی تو فاز ۲ ناامیدکننده ظاهر شده(از نظر کیفیت). الان آیرون من ۳ و ثور: دنیای تاریک نتونستند به خوبی فیلم قبلی باشند و فروششون هم فقط به خاطر صدقه سری اونجرز بود. همین و بس. گاردینز او گالاکسی هم که انگار فقط قراره یونیورس رو گسترش بده و خب فعلاً خیلی زوده که نظری در موردش داد. کاپیتان آمریکایی که قراره بیاد احتمال داره از اون آیرون من و ثور بهتر باشه، حداقل تریلرش که نوید یه فیلم “غیربچگانه” می داد. فکر کنم سازنده های فیلم هم گفتند که فضای این فیلم مثل تریلر های دهه ی ۸۰ هستش که خب زیاد نباید به این حرفا اعتنا کرد. یادمه سر آیرون من ۳ هم از این حرفا زیاد می زدند!
      سونی به نظرم فقط به خاطر فروش اومده، همین. نتیجه ش هم احتمالاً چندتا فیلم متوسط باشه.
      از یونیورس اکس من خیلی خوشم میاد، فقط امیدوارم با چهارشگفت انگیز کراس اور نداشته باشه. در ضمن فیلم اکس من: اپوکالیپس هم در دست ساخته. کارگردانش هم دوباره برایان سینگره و گفته که از بازیگرای جوون مثل فاسبندر استفاده کنه. یه سری شایعات هم بود که انگار مگنیتو قراره به اپوکالیپس تبدیل بشه. چهار شگفت انگیز هم خب یه شایعه ای درباره ی فیلمنامه ش بود که می گفتند قضیه از این قراره که رید ریچاردز و بن برای دولت کار میکنند. بعد دولت میاد روی اینا و دو نفر دیگه آزمایش انجام می ده که اینطوری چهارشگفت انگیز به وجود میاد!
      سکان یونیورس دی سی هم که دست زوج اسنایدر و دیوید گویر هست و خب بتمن علیه سوپرمن که دقیقاً داره تبدیل به جاستیس لیگ می شه. هرروز داره یه سری شایعات جدید در مورد فلش و نایتوینگ و گرین لنترن منتشر می شه. و از اونجایی که کارگردان این فیلم اسنایدره، فقط باید انتظار چندتا صحنه ی اکشن خوب رو داشت، نه بیشتر!

   • omidmufee
    در پاسخ به Farzan

    واقعا بد میشه نـــــــــــــه
    🙁

  • omidmufee
   در پاسخ به omidmufee

   سلام
   در مورد پیامی که دادم فکر کردید؟

  • omidmufee
   در پاسخ به omidmufee

   تبریک میگم
   سایت درست شد

  • شوالیه تاریکی
   در پاسخ به شوالیه تاریکی

   “انتقام جویان:عصر الترون روز اول می ۲۰۱۲ اکران میشود.”؟
   این صحیح است ایا؟این فیلم قراره ۲۰۱۵ اکران بشه.

  • شوالیه تاریکی
   در پاسخ به شوالیه تاریکی

   نه فرزان جان منظورم با متن بود که نوشته بود ۲۰۱۲
   خدا رو شکر،متن اصلاح شد.