حضور آماندا والر در سریال Arrow

توسط : در تاریخ : دوشنبه, سپتامبر 2nd, 2013

بعد از اینکه شایعاتی مبنی بر حضور آماندا والر در یکی از اپیزودهای سریال «پیکان» شکل گرفت حالا سایت Green Arrow TV این خبر را تایید کرده است. البته هنوز مقامات رسمی برادران وارنر از تایید این خبر چشم پوشی کرده اند.

Amanda-Wallerپاملا گرایر این شخصیت را در سریال «اسمال ویل» و آنجلا بست هم آن را در فیلم «فانوس سبز» بازی کرده اند که باعث شده است که این شخصیت از چهره همیشگی خود به عنوان یک زن چهارشانه فاصله بگیرد. چهره ی جدید او در تلویزیون و فیلم از آن موقع به بعد برخلاف میل طرفداران وارد کمیک ها شد.

در «اسمال ویل» و در کارتون ها «لیگ عدالت» او با سازمان «کیش و مات» (Checkmate) کار میکرد، در حالی که قرار است در «پیکان» با سازمان «آرگوس» همکاری داشته باشد، سازمانی که جف جانز در حال حاضر دارد در کمیک های «لیگ عدالت» کمی از آن استفاده میکند.

والر همچنین «جوخه ی انتحار»، یعنی همان ابرشرورهایی که دستگیر و مجبور به همکاری با دولت به عنوان نیروی ضربتی شده بودند، را برای سال ها رهبری میکرد. اینکه آیا این تیم را در سریال ببینیم هنوز مشخص نیست.(البته قبلاً تعدادی از اعضای همیشگی این گروه مثل کنت ورتیگو و ددشات در این سریال حضور یافته اند).