فیلم «Thor: Ragnarok» به جدایی ثور و جین فاستر اشاره خواهد کرد

توسط : در تاریخ : سه شنبه, سپتامبر 12th, 2017

سومین فیلم اختصاصی شخصیت ثور، با نام «Thor: Ragnarok» در نوامبر امسال به اکران درخواهدآمد. اما برخلاف دو فیلم قبلی، این‌بار شاهد حضور شخصیت جین فاستر با بازی ناتالی پورتمن در این فیلم نخواهیم بود. حال سوال این است که جین کجاست و چرا با وجود نقش مهمی که در ماجراجویی‌های قبلی ثور داشت، در سومین فیلم حضور ندارد؟ براساس گفته‌های کریس همسورث، ثور: رگناروک قرار است به این سوالات و دلایل جدایی ثور و جین پاسخ دهد.

ثور در سومین ماجراجویی کهکشانی خود، باید با شکست دادن هلا، با بازی کیت بلانشت، آزگارد را از نابودی نجات دهد. در این راه متحدین بسیاری به او خواهند پیوست. که یکی از آن‌ها، والکری با بازی تسا تامسون است. پس از اعلام پیوستن تسا تامسون به جمع بازیگران «Thor: Ragnarok»، او به عنوان عشق جدید خدای رعد معرفی شد، که تعجب تعداد زیادی از طرفداران، که منتظر حضور دوباره ناتالی پورتمن در نقش جین فاستر بودند، را برانگیخت. حال کریس همسورث در مصاحبه‌ای درباره رابطه ثور با والکری و آینده شخصیت جین فاستر صحبت کرده است:

دیدار ثور با والکری مثل این می‌مونه که ثور قهرمان خودشو ملاقات کرده! ثور کاملا مجذوب والکری میشه بخاطر گذشته‌اش و بخاطر ذات و شخصیتش، و البته والکری زیبا هم هست و اگه بخواد میتونه دمار از روزگار ثور دربیاره! همه این ها یه جورایی ثور رو غافلگیر و گیج میکنه. اما رابطه ثور و جین کاملا متفاوت بود. بین اونا یه‌جور عشق و احساس کاملا متفاوتی وجود داشت.

همچنین همسورث گفت که فیلم درباره اتفاقاتی که بین جین و ثور گذشته و دلایلی که به جدایی آن‌ها انجامیده است هم توضیحاتی خواهد داد.

ما یه سری شوخی محترمانه(!) درباره رابطه بین ثور و جین و اینکه چه چیزی رابطه بین اونا رو شکرآب کرده داریم.

با وجود ابراز علاقه ناتالی پورتمن برای بازگشت به دنیای سینمایی مارول، هنوز مشخص نیست که آیا در آینده بازهم شاهد حضور او در نقش جین فاستر خواهیم بود یا نه

کارگردان این عنوان تایکا وایتیتی، و فیلمنامه آن را اریک پیرسون نوشته است. کریس همسورث در نقش ثور، کیت بلانشت در نقش هلا، تام هیدلستون در نقش لوکی، آنتونی هاپکینز در نقش اودین، تسا تامپسون در نقش والکری و مارک روفالو در نقش بروس بنر/هالک، از جمله ستارگان این فیلم هستند. این فیلم در ۳ نوامبر ۲۰۱۷ اکران خواهد شد.