جیم پاراک در نقش جانی فراست در جوخه انتحار؟

توسط : در تاریخ : یکشنبه, آوریل 19th, 2015

به نظر می‎رسد جیم پاراک تبدیل به سرگرمی برخی طرفداران در رسانه های اجتماعی شده است. هنگامی که او به عنوان بخشی از تیم بازیگری جوخه انتحار حضور پیدا کرد، بلافاصله شایعات رو به گسترش رفت که او قرار است شخصیت دثتروک را بازی کند، این شایعات زمانی اعتبار بیشتری پیدا کرد که او عکسی از شخصیت دثتروک در پیچ اینستاگرامش قرار داد.

حال جف اسنیدر از خبرگزاری Meet the Movie Press در طی ملاقاتش با مطبوعات سینمایی ادعا کرده او قرار نیست نقش شخصیت دثستروک را بازی کند، اما جانی فراست در جوخه انتحار خواهد بود.

فراست در رمان گرافیکی «جوکر» که توسط برایان ازارلو نوشته و لی برمیهو طراحی کرده است به عنوان یک مرید وفادار و بلند پرواز به جوکر ظاهر شد. با وجود حضور جوکر در این مجموعه سینمایی انتظار میرود که شاهد حضور وفاداران به او نیز در این فیلم باشیم.

فیلمنامه این فیلم توسط دیوید آیر با توجه به طرحی از دیوید اس.گویر نوشته شده است و کارگردانی آن نیز توسط همین شخص انجام خواهد شد. جوئل کینامن درنقش ریک فلگ، ویل اسمیت درنقش ددشات، جرد لتو در نقش جوکر، مارگو رابی درنقش هارلی کوئین، جای کورتنی درنقش کاپیتان بومرنگ، کارا دلیوینیه درنقش جادوگر و ویلا دیویس درنقش آماندا والر دراین فیلم حضور خواهند داشت.

آگوست ۲۰۱۶ این فیلم اکران خواهد شد.

منبع :  ComicBook