جیسون موموئا: نقش آکوامن در فیلم بتمن علیه سوپرمن یک ابرقهرمان نیست

توسط : در تاریخ : پنجشنبه, جولای 3rd, 2014

با وجود این‌که هنوز بازی جیسون موموئا در نقش آکوامن به طور رسمی از سوی DC تأیید نشده است اما دیروز این بازیگر صحبت‌هایی در مورد نوع نقش آکوامن در این فیلم کرد.

آکوامن-موموئا

دیروز جیسون موموئا در خلال یکی از کنفرانس‌های نمایشگاه Evolution Expo و در جواب هواداران که پرسیده بودند چه احساسی دارد که نقش یک ابرقهرمان مثل آکوامن را ایفا می‌کند این‌گونه گفت:

می‌دونید، به نظر من خیلی خیلی جذابه که نقش یه ابرقهرمان رو داشته باشی. من همیشه در مورد این‌که ابرقهرمان مورد علاقت کیه صحبت می‌کنم. من «لوبو» رو هم دوست دارم ولی آه… خیلی فوق‌العادس. نمی‌دونم اونا می‌خوان چطور این نقش رو پیاده کنن ولی من خودمو یه ابرقهرمان نمی‌بینم. آره، یعنی منظورم اینه که نه. اونا یه جور متفاوت این نقش رو نوشتن. دقیق نمی‌دونم، فقط… می‌دونید. خیلی زیاد لباسای… زیاد خودمو تو لباس چسبون(ابرقهرمان) نمی‌بینم. و آه… بیشتر شبیه، نمی‌دونم می‌خوایید اسمشو بزارید ضد قهرمان هستم.

این صحبت‌ها در حالی صورت گرفته که موموئا تا بحال به طور رسمی حضورش در نقش آکوامن را تأیید نکرده است.

شما چه فکر می‌کنید؟ آیا آکوامن در این فیلم نقش یک ضدقهرمان را دارد؟ یا اصلاً نقش موموئا در این فیلم یکی از ابرشروران مثل «لوبو» است؟ نظرات خود را در بخش دیدگاهها بیان کنید.