جوخه انتحار ۲ کارگردان خود را از دست داد

توسط : در تاریخ : دوشنبه, جولای 31st, 2017

باوجود اینکه پیش از این، کمپانی برادران وارنر تایید کرده بود که ژاومه کویت-سرا، کارگردان فیلم «The Shallows»، دنباله فیلم جوخه انتحار را کارگردانی خواهدکرد. اما به نظر می‌رسد که او قصد دارد این پروژه را، به‌منظور کارگردانی فیلم «Jungle Cruise» برای کمپانی دیسنی ترک کند.

فیلم «Jungle Cruise»، از یکی از پارک‌های تفریحی دیسنی الهام گرفته شده است. این پارک شبیه ساز سفر دریایی ماجراجویانه به تعدادی از مشهورترین آبراهه‌های دنیا، به سبک یک گروه اکتشاف بریتانیایی در دهه ۱۹۳۰ میلادی است. پیش از این در ماه اپریل ، دوین جانسون از حضور خود در این فیلم به عنوان بازیگر و تهیه کننده خبر داده بود. «Jungle Cruise» قرار است آغازگر فرانچایزی اکشن و ماجراجویانه به سبک فیلم‌های ایندیانا جونز باشد.

کمپانی برادران وارنر اعلام کرده است که به دنبال کارگردانی جدید برای دنباله فیلم جوخه انتحار است. تاکنون اطلاعات اندکی از این فیلم منتشر شده است. با این وجود  ویل اسمیت، مارگو رابی و جرد لتو قرار است نقش‌های خود را در این فیلم تکرار کنند.

قسمت اول فیلم جوخه انتحار را دیوید ایر کارگردانی کرده است. این فیلم باوجود کسب نقدهای ضعیف از سوی منتقدان موفق به کسب پیش از ۷۴۵ میلیون دلار در باکس آفیس جهانی شد. دیوید ایر اکنون در حال کار بر روی پروزه «Gotham City Sirens» که اسپین‌آفی بر اساس شخصیت هارلی کویین است می‌باشد.