جوخه انتحار: اولین تصویر تمام رخ از کیلر کراک

توسط : در تاریخ : یکشنبه, می 17th, 2015

زمانی که دیوید آیر کارگردان و فیلمنامه نویس جوخه انتحار برای اولین اعلام کرد که یکی از دشمنان سنتی بتمن یعنی کیلر کراک (با نام واقعی ویلون جونز) قرار است در این مجموعه سینمایی حضور پیدا کند بسیار از مردم را شگفت زده کرد. همچنین آیر عنوان کرد که بازیگر سریال‌های شناخته شده OZ و Lost یعنی آدواله آکینویه آگباجه قرار است این نقش را برعهده بگیرد. سپس زمانی که اولین تصاویر از بازیگران منتشر شد، چهره کیلر کراک بیشتر از دیگران تکان دهنده بود چرا که به جای استفاده از CGI او با گریم به این هیبت خوفناک وارد شده است.
در حال حاضر ما می‌تواینم تصویر بهتری را از گریم او در این تصویر ببینیم:

فیلمنامه این فیلم توسط دیوید آیر با توجه به طرحی از دیوید اس.گویر نوشته شده است و کارگردانی آن نیز توسط آیر انجام خواهد شد. جوئل کینامن در نقش ریک فلگ، ویل اسمیت در نقش ددشات، جارد لتو در نقش جوکر، مارگو رابی درنقش هارلی کوئین، جای کورتنی درنقش کاپیتان بومرنگ، کارا دلیوینیه درنقش جادوگر و ویلا دیویس درنقش آماندا والر دراین فیلم حضور خواهند داشت.

آگوست ۲۰۱۶ این فیلم اکران خواهد شد.

منبع : ComicBook


کیلر کراک Killer Croc

img

ویلون جونز با یک قابلیت جهش یافتگی ژنتیکی به دنیا آمد که به او یک پوست شبیه یک موجود خزنده داد. ناخن‌هایی تیز و دندان‌هایی که ناشی از سیر تکاملی معکوس بود. کراک به یک کشتی گیر سیرک تبدیل شد که تمایل به فتح گاتام داشت که بعدها یکی از تنومندترین دشمنان بتمن شد.