جوخه‌ی انتحاری رکورد شکنی کرد

توسط : در تاریخ : یکشنبه, آگوست 7th, 2016

احتمالا همه شما پیگیر وضعیت جدیدترین فیلم وارنر/DC یعنی «جوخه‌ی انتحاری Suicide Squad» هستید، این فیلم شاید درنظر منتقدین ضعیف عمل کرده باشد ولی توانسته درفروش موفق عمل کند.

SUICIDE SQUAD

طبق گزارش منابع، این فیلم توانست رکورد فروش آخر هفته درماه آگوست را با فروش ۱۳۵ میلیون دلار جابه‌جا کند. پیشتر از این، سینمایی محافظان کهکشان با فروشی بالغ بر ۹۴ میلیون این رکورد را دراختیار داشت. همچنین فروش جهانی این فیلم درکمتر از ۲ هفته به ۲۷۰ میلیون دلار رسیده‌است.

فیلمنامه این فیلم توسط دیوید آیر با توجه به طرحی از دیوید اس.گویر نوشته شده است و کارگردانی آن نیز توسط خود آیر انجام خواهد شد. جوئل کینامن در نقش ریک فلگ، ویل اسمیت در نقش ددشات، جارد لتو در نقش جوکر، مارگو رابی درنقش هارلی کوئین، جای کورتنی درنقش کاپیتان بومرنگ، کارا دلیوینیه درنقش جادوگر و ویلا دیویس درنقش آماندا والر دراین فیلم حضور دارند.

این فیلم در ۵ آگوست ۲۰۱۶ به عنوان سومین فیلم از دنیای سینمایی دی سی اکران شده‌است و با بدست آوردن متای ۴۰ به‌کار خود ادامه میدهد.

 


جوخه انتحار Suicide Squad

img

گروهی ناپایدار متشکل از ابر جانیانی سابقه‎دار که در ازای عفو جزئی در جرم‎هایشان اقدام به عملیات‎های سیاه که کمترین شانس زنده ماندن در آن‎ها وجود دارد می‎کنند. این «جوخه» توسط آماندا والر گرد هم آمدند و سازمان‎دهی شدند.