جوئل کینامن وارد مذاکره برای نقش ریک فلگ شد

توسط : در تاریخ : شنبه, فوریه 14th, 2015

اگر فیلم روبوکاپ Robocop را دیده باشید احتمالا باید «جوئل کینامن Joel Kinnaman» را به‌خوبی بشناسید. این بازیگر در این فیلم نقش الکس مورفی/روبوکاپ را برعهده داشت و حال گزارش شده‌ است وارد مذاکره برای نقش ریک فلگ با وارنر شده‌ است.

FB-squad-749ab.jpg

 

ابتدا بصورت شایعه خبر رسید این بازیگر قرار است نقش رهبر و به‌ نوعی نقش اول فیلم «جوخه‌‌ی انتحار» یعنی ریک فلگ را ایفا کند اما بعد از ساعاتی منابع زیادی از جمله Hollywood Reporter و The Wrap صحبتهای اولیه این شخص با وارنر برای پیوستن به تیم بازیگری فیلم «جوخه‌ی انتحار Suicide Squad» درنقش ریک فلگ را تایید کردند. نقش ریک فلگ ابتدا قرار بود توسط تام هاردی ایفا شود اما هاردی به دلیل تداخل فیلمبرداری جوخه انتحار درفیلم جدید ایناریتو (The Revenant) از این نقش کناره‌گیری کرد. سپس وارنر جیک جیلنهال را مد نظر قرار داد که وی نیز حضور در نقش این کاراکتر را نپذیرفت.

فیلمنامه این فیلم توسط دیوید آیر باتوجه به طرحی از دیوید اس.گویر نوشته شده‌است و کارگردانی آن نیز توسط همین شخص انجام خواهد شد. ویل اسمیت درنقش ددشات، جرد لتو در نقش جوکر، مارگو رابی درنقش هارلی کوئین، جای کورتنی درنقش کاپیتان بومرنگ، کارا دلیوینیه درنقش جادوگر و ویلا دیویس درنقش آماندا والر دراین فیلم حضور خواهند داشت. آگوست ۲۰۱۶ این فیلم اکران خواهد شد.