جهش یافتگان برفراز شهر/پوستر جدید از عنوان “لاک پشت های نینجا” منتشر شد

توسط : در تاریخ : جمعه, می 30th, 2014

یکی دیگر از فیلم های کمیک بوکی و البته مورد انتظار سال ۲۰۱۴ “لاک پشت های نینجا” نام دارد که توانسته با وجود تبلیغات کم و مختصر بخوبی در دل مخاطب جا باز کند. این عنوان از کمیکی با همین نام که روایتگر داستان چهار لاک پشت جهش یافته است که توسط یک موش نینجا دان تعلیم می بینند و برای مبارزه با بی عدالتی وارد عمل میشوند. در این فیلم نیز این چهار لاک پشت بصورت گرافیک کامپیوتری با بالاترین حد کیفیت ساخته شده اند.

فیلم بیشتر حول مشکلات و ماجرا های اپریل اونیل میچرخد و اوست که با لاک پشت ها روبه رو میشود و فیلم بیشتر روی این شخصیت فرعی توجه دارد. حال یک پوستر رسمی دیگر از این عنوان منتشر شده است که کاراکتر لئوناردو را نشان میدهد. احتمالا در آینده ای نزدیک تصاویر دیگری به همین شکل از لاک پشت های دیگر منتشر خواهد شد. شما میتوانید این پوستر را در پایین صفحه مشاهده کنید:

لئوناردو بر فراز نیویورک سیتی

لئوناردو بر فراز نیویورک سیتی

این فیلم قرار است در ۸ آگوست ۲۰۱۴ (۱۷ مرداد ۹۳) با کارگردانی جاناتان لیبسمن و بازی مگان فاکس و ویل آرنت (صدای لئوناردو)، توسط کمپانی پارامونت بصورت جهانی اکران گردد.(شما برای اطلاع از اخبار قبل این عنوان میتوانید به اینجا، اینجا و اینجا مراجعه فرمایید) فانتزی کمیک بعنوان تنها سایت فعال در زمینه کمیک و کمیک استریپ در ایران، شما را از هرگونه اخباری از این فیلم مطلع خواهد ساخت.