جف جانز شروع کار برروی مجموعه ی تلویزیونی تین تایتانز را تایید کرد

توسط : در تاریخ : جمعه, جولای 21st, 2017

تین تایتانز همیشه متعلق به مدیوم انیمیشن بوده است، ولی به لطف تلاش‌های اخیر آکیوا گلدزمن و جف جانز، این موضوع قرار است با سریال جدید تین تایتانز تغییر کند.

کامیک کان سن دیگو که همیشه مکانی برای اعلام اخبار و پخش تیزرها بوده، بهترین موقعیت برای جانز بود که وارد عمل شود. او در توئیتر عکسی (در زیر) از طراحی کلاسیک تایتان‌ها منتشر کرد و با منشن کردن آکیوا گلدزمن، نوشت:

«اوه. و در ضمن، این هفته این شروع شد…»

و بعد هم توضیحات انتخاب بازیگران و جزئیات محل فیلمبرداری را ردیف کرد. بنظر می‌رسد که تایتانز واقعاً در حال ساخته شدن است.

photo_۲۰۱۷-۰۷-۲۱_۱۲-۲۴-۰۲

مجموعه‌ی لایو اکشن تین تایتانز وارد فاز جدید DC و برادران وارنر خواهد شد و شورانری آن را جانز، گلدزمن و گرگ برلانتی برعهده دارند. فیلمبرداری سریال ۲۵ سپتامبر در تورنتو آغاز خواهد شد و شخصیت‌های آن شامل Nightwing، Beast Boy، Raven و Starfire هستند.

بجز این اطلاعات کمی درباره‌ی سریال موجود است، ولی جانز همیشه به تایتان‌ها علاقه مند بوده است و این فوق العاده است که ببینیم در ساخت این سریال نقش دارد.

تین تایتانز ماجرای گروهی از ابرقهرمانان جوان را در دنیای DC دنبال می‌کند. در این مجموعه دیک گریسون که از سایه‌ها برخاسته، رهبری گروهی بی باک از قهرمانان جدید را شامل Starfire ،Raven و دیگران برعهده دارد.