جف‌جانز فیلم شزم را می‌خواهد

توسط : در تاریخ : یکشنبه, جولای 20th, 2014

جف‌جانز را همگان می‌شناسید. نویسنده محبوب و باسابقه دیسی‌کامیکس. او چندروز پیش در مصاحبه‌ای اعلام کرد که خواستار حضور شزم در فیلم است. شزم یکی از قدیمی‌ترین شخصیت‌های دیسی است و البته تاحدودی یکی از شخصیت‌هایی است که به‌او کم لطفی شده‌است. حال جف‌جانز در آخرین مصاحبه خود اعلام کرده که خواستار حضور شزم در رسانه‌هاست. فیلم‌سینمایی یا سریال برای او فرقی نمی‌کند، او فقط دوست دارد شزم را در یک فیلم ببیند. او همچنین ‌ابراز داشته که خیلی شخصیت شزم را دوست دارد. لازم به ذکر است که چندسالی می‌شود جانز در فیلم‌های وارنر و دیسی رفت و آمدی دارد و باتوجه به شایعه‌‌ی اخیر فیلم‌های آینده دیسی احتمال می‌رود ما فیلمی از شزم داشته باشیم.

نظر شما چیست؟ آیا صحبت‌های جانز بانفوذ می‌توان نشانه‌ای برساخت فیلمی مستقل یا حتی حضور شزم در یک فیلم باشد؟ آیا امکان دارد ما شزم را در طلوع عدالت یا لیگ عدالت ببینیم؟


  • حجت مزارعی
   در پاسخ به حجت مزارعی

   من خودم شزمو خیلی دوست دارم…شخصیت جالبیم داره…احتمال میدم اگه بخوان بسازن تاحدودی فان باشه

  • Strix
   در پاسخ به Strix

   شزم دقیقا کیه ؟! (تاریخچه)

   • اميرعلي
    در پاسخ به Strix

    اگه مهران جان ، می زاشت کمیکی درباره اش ترجمه کردم ، ولی مهران جان بخاطر کمبود کیفیت اونو نزاشت ولی کیفیتش رو با نرم ابزار های مطمئن مثل iPhoto و iLife picture editor بالا بردم و همینجا از مهران حان ، خواهش دارم که یه بار دیگه بزاره دوباره براش بفرستم

   • MEHRAN
    در پاسخ به Strix

    پسر بچه ای یتیم به نام بیلی بتسون که یه روز یه مرد رداپوش اونو به یه ایستگاه مترو می بره و از اون جا وارد یه غار می شه(البته این روایتش تو بک آپ استوری که جف جانز تو سری New 52 می نوشت یه ذره فرق می کنه). اون جا بیلی با یه پیرمرد جادوگر به اسم شزم ملاقات می کنه. شزم یه خصوصیاتی تو بیلی می بینه و تصمیم می گیره اونو به عنوان نماینده اسطوره های بزرگ رو زمین قرار بده. بیلی قدرت های این بزرگان بهش می رسه. قدرت های سلیمان، هرکول، اطلس(قهرمانی که معتقدند دنیا رو شونه های اونه)، زئوس، آشیل و مرکوری که حرف اول اون ها کلمه شزم(SHAZAM) رو تشکیل می ده. بیلی وقتی این کلمه رو به زبون میاره تبدیل به یه مرد بزرگ و تنومند(عکس بالا) می شه.
    این قسمت بک آپ استوری های قسمت هفتم تا سیزده بود فکر کنم جاستیس لیگ New 52 رو بخونید خیلی داستان خوبی داره و تقریباً تو چند تا قسمت خلاصه داستان شزم رو کامل گفته.

  • Green Arrow
   در پاسخ به Green Arrow

   جزو شخصیت های محبوب منه امیدوارم یه فیلم سینمایی خوب ازش بسازن.
   البته خیلی سال پیش یه سریال داشته که سن من به اون موقع قد نمیده!!!

  • محمد
   در پاسخ به محمد

   شزم خیلی باحاله امیدوارم ازش یه فیلم خوب ساخته شه

  • theflash
   در پاسخ به theflash

   من واقعا شزم رو دوست دارم و به نظر پتانسیل داشتن یه فیلم خوبو داره
   مثل این که یک سریال ازش ساخته شده بوده
   پدرم ازش برام تعریف می کرد من هم هر دفعه تعجب می کردم که اون هم مثل من این قهرمان ها رو می شناسه

  • علی خلیلی
   در پاسخ به علی خلیلی

   ساخت چنین فیلم یا سریالی کار هر کسی نیست. ساخت فیلمی برای این کارکتر نیاز به تیمی چیره دست و متبحر دارد. البته یک اقتباس تلویزیونی نیز از این کارکتر وجود دارد که بر می گردد به سال های ۱۹۷۴ تا ۱۹۷۷٫ این هم تیتراژ این سریال:
   http://uplod.ir/1gtvr4wf8c4o/Shazam!.flv.htm

  • دردویل
   در پاسخ به دردویل

   ساخت فیلمی از روی شزم کار سختیه. جلوه های ویژه اش به کنار باید بتونن هم به وجه قهرمانی شزم بپردازن و هم به بیلی بتسون که یک بچست و باید به خوبی مشکلاتی که این پسر داره با اطرافیان و خود شخصیت شزم رو نشون بدن. اگه یک تیم نابلد بخوان فیلمی از روش بسازن به نظر من نه تنها فیلم خوبی نمیشه بلکه ساخت فیلم در اواسط کار کنسل میشه.

  • nightboy
   در پاسخ به nightboy

   با توجه به انیمیشن superman shazam return black adam که دیدم امیدوارم فیلم ابرومندانه ای بسازن

  • air
   در پاسخ به air

   شزم مگه اسمش کاپیتان مارول نبود؟

   • دردویل
    در پاسخ به air

    تا اون جا که یادمه اسمش کاپیتان مارول بود اما به خاطره قانون کپی رایت و از این جور چیزا مجبور شدن اسمش رو بذارن شزم.

  • فربد
   در پاسخ به فربد

   سلام دوستان من یادمه که بابا بزرگم برام تعریف میکرد که اون زمان که نوجوان بوده یه فیلم از شزم بوده که اتفاقا سینماها ی تهران هم پخشش کردن زمان طاغوت و حالا من خیلی خوشحال میشم تا یه اقتباس جدید از این heroببینم
   خیای جالبه که یه نوجوان با گفتن چنیین وردی تبدیل به یک ابرقهرمان بشه
   راستی میدوننین شزم از کجا اومده
   شزم از اول اسم چند خدای اساطیری اومده که الان دقیقا یادم نیست ولی براتون میزارم بعدم.

   • حجت مزارعی
    در پاسخ به فربد

    کلا قدیمیا با شخصیتای دیسی خیلی خاطره دارن…مثلا پدربزرگ خود من (عمرشو داده به شما) همیشه از انیمیشن قدیمی سوپرمن برام تعریف میکرده یا حتی فیلم شزم…عموم که مترجمه میگه تو بچگیش انمیشن ماجراهای بتمن و رابین رو دیده دیده همینطور سریال وارندرومن که توش لیندا کارتر بازی میکرد. همین شخصیتای دیسی بودن که کمیکو آوردن تو رسانه‌ها اما از شانسشون الان از مارول عقبن

   • Green Arrow
    در پاسخ به فربد

    Solomon Wisdom,Hercules Strength,Atlas Stamina,Zeus Power,Achilles Courage, Mercury Speed
    اسم اساطیر به همراه قدرت هاشون.
    خرد سلیمان.استحکام هرکول.استقامت اطلس.قدرت زئوس.شجاعت آشیل.سرعت مرکوری.