جشن دهمین سالگرد «مردگان متحرک»

توسط : در تاریخ : پنجشنبه, آگوست 29th, 2013

قرار است که امسال به مناسبت دهمین سال انتشار کمیک مردگان متحرک، در آمریکا و کانادا جشن نیمه شب عرضه کمیک فروشی ها برگزار شود. walking-dead-115طبق برنامه روز نهم اکتبر قرار است که شماره ی ۱۱۵ «مردگان متحرک» با خط داستانی «همه به سوی جنگ» منتشر شود، اما ایمج کامیکس شب قبل از آن مهمانی ای برگزار خواهد کرد.

به خاطر این واقعه ی مهم، «مردگان متحرک» در نیمه شب مهمانی، یعنی شب قبل از انتشار در تاریخ ۹ اکتبر، به فروش می‌رسد. در شماره ی ۱۱۵ «مردگان متحرک» ریک گریمز و گروه نجات یافتگانش برای نجات زندگی خود مقابل گروه های دیگر جهان «مردگان متحرک» مثل ناجی ها، سرتپه و قلمرو، قرار خواهند گرفت.

فروشندگان قادر خواهند بود تا برای میزبانی یک جشن نیمه شب عرضه برای شماره ی ۱۱۵ «مردگان متحرک» تقاضا دهند و در همین حین آیتم های مجانی و تبلیغاتی منحصر به فردی برای مهمانی مانند کاور مخصوص و متفاوتی از شماره ی ۱۱۵ با طراحی جدیدی از چارلی آدلرد به دست آورند، قرار است تا این قسمت با ۱۰ طرح جلد متفاوت منتشر شود.

طرفدارانی که مایل به شرکت در این مهمانی ها هستند باید از فروشندگان محلی در این باره پرس و جو کنند و از آن ها بخواهند تا در این مهمانی ها شرکت کنند.