«جسی کوئیک» و «توکاماک» به سریال «فلش» می‌آیند

توسط : در تاریخ : چهار شنبه, آگوست 26th, 2015

سریال «فلش» در حال تولید فصل دوم خود می‌باشد و اخبار جالبی از این سریال به دستمان می‌رسند. اخباری از حضور شخصیت‌های جدیدی چون «جسی کوئیک» و «توکاماک» و بازگشت شخصیت «لیندا پارک» در فصل دوم.

خبر اول این است که «دمور بارنز» برای نقش «هنری هیوویت Henry Hewitt» یا همان «توکاماک Tokamak»، دشمن «فایراستورم»، انتخاب شده است. CW این شخصیت را چنین توصیف کرده است: «یک دانشمند دلربا ولی مغرور که توسط همان انفجار شتاب‌دهنده‌ی ذراتی که فلش را به وجود آورد، تحت تاثیر قرار گرفته. هنگامی که «کیتلین اسنو» او را به خدمت می‌گیرد تا به تیم آزمایشگاه‌های استار بپیوندد، هیوویت سریع از فرصت استفاده می‌کند تا سرنوشتش به عنوان یک ابرانسان قدرتمند را به سرانجام برساند.»

با اضافه شدن یک دشمن دیگر به لیست دشمنان «فلش»، شاید وقت آن باشد که «فلش» چند متحد پیدا کند. دقیقاً اینجاست که شخصیت «جسی کوئیک Jesse Quick» وارد داستان می‌شود. سریال «فلش» «ویولت بین» را درنقش «جسی چمبرز» معروف به «جسی کوئیک» انتخاب کرده است و یک بادپای دیگر را به سریال اضافه می‌کند. این شخصیت چنین توصیف شده است: «یک دانشجوی درخشان ولی عجیب و غریب که در نبرد بین «فلش» و «زوم» گیر می‌افتد.» «جسی چمبرز» در دنیای کمیک دختر قهرمانان عصر طلایی کمیک، «لیبرتی بل» و «جانی کوئیک» است و در ران‌های «جف جانز» در کمیک‌های «فلش» و «انجمن عدالت آمریکا» نقش مهمی را ایفا کرد. پدرش «جسی» به او فرمولی را آموخت که به او اجازه می‌داد تا از «نیروی سرعت» انرژی بکشد.

به غیر از این دو شخصیت، شخصیت «لیندا پارک» نیز در فصل دوم به مجموعه بازخواهد گشت. «لیندا پارک» در فصل اول به مدت کوتاهی با «بری آلن» رابطه‌ی عاطفی داشت و باید دید در فصل دوم رابطه‌ی این دو چگونه خواهد بود. نکته‌ی جالب توجه این است که این شخصیت در دنیای کمیک همسر «والی وست» بوده است، شخصیتی که در این فصل پا به سریال می‌گذارد.

پوستر جدیدی نیز از فصل دوم سریال منتشر شده است که در زیر می‌بینید.

فصل دوم سریال «فلش» ۶ اکتبر (۱۴ مهر) پخش می‌شود.