جسیکا جونز با عنوان اختصاصی‌اش بازخواهد گشت

توسط : در تاریخ : جمعه, جولای 15th, 2016

بعد از یک دهه جسیکا جونز با کمیکی مستقل بازخواهد گشت.

5317462-jessica_jones_001_by_david_mackپاییز امسال، یکی از پیچیده‌ترین شخصیت‌های دنیای مارول با داستانی رمزآلود و جدید با خالقان این کاراکتر، برایان مایکل بندیس و مایکل گیدوس و دیوید مک طراح بازخواهد گشت.

در ده سال گذشته تغییرات بزرگی در دنیای مارول رخ داده است و هنوز هم رازهایی هستند که پرده از آن‌ها برداشته نشده است. رازهایی که تنها شخصی همچون جسیکا جونز امید به برملا کردن آن دارد. پس این رازها که ریشه در گذشته جسیکا دارند و باعث ویرانی‌اند چیستند؟

برایان مایکل بندیس در مصاحبه‌اش با IGN گفت:

در قسمت اول همه چیز دستگیرتان خواهد شد. در ابتدای داستان با تصویر دنیایی که در جلوی چشمان جسیکا نابود شده است مواجه خواهید شد. او در مکانی است که اصلا انتظارش را نخواهید داشت. خواهید فهمید که تمامی روابطش دگرگون شده و به آرامی دلایل آن برملا خواهد شد.

از زمان معرفی کاراکتر جسیکا جونز خیلی چیزها تغییر کرده است اما بزرگترین تغییر که فاکتور اصلی این سری جدید است دنیله فرزند او و همسرش لوک کیج است.

بندیس در ادامه صحبت‌هایش گفت:

لوک و جسیکا فرزندی را در محیطی خطرناک بزرگ کرده‌اند. در این باره در سری اونجرهای جدید صحبت کرده‌ایم این که دنیله در عمارت اونجرها جایی که هر چهار روز یک بار خطری بزرگ آن‌جا را تهدید می‌کند بزرگ شده… پس دید جسیکا به عنوان یک کاراگاه و بازجو تغییر خواهد کرد چون او یک مادر است.

پاییز امسال منتظر این کمیک باشید.

منبع: IGN


جسیکا جونز Jessica Jones

img

جسیکا کمپل جونز. بازجوی خصوصی سابق و ابرقهرمان بازنشسته اکنون. جسیکا با لوک کیج ازدواج می‎کند و دنیله فرزند دختری است که از او دارد. او در سری کمیک اونجرهای جدید در کنار لوک کیج حضور دارد.