جزئیات بیش‌تر از لباس «واندروومن» در فیلم «بتمن علیه سوپرمن»

توسط : در تاریخ : دوشنبه, ژوئن 23rd, 2014

به تازگی اطلاعاتی جدید از لباس کاراکتر واندروومن در فیلم بتمن علیه سوپرمن: طلوع عدالت در گزارشی از خبرگزاری JoBlo مطرح شده است.

100702_new_wonder_woman

این خبر با توجه به شایعاتی که قبلاً در مورد نزدیک بودن لباس این شخصیت به لباس «شهری» در آرک داستانی «ادیسه» در سری کمیک‌های ثص ۵۲ منتشر شده بود کاملاً در تضاد است.

در عوض این منبع خبری لباس این کاراکتر را شبیه به لباس کلاسیک کمیک‌ها، براق، آماده جنگ و این‌گونه تشریح کرد:

اون یه دامن کوتاه چرمی آبی، دستبندهایی نقره‌ای فولادی که به دور دستش پیچیده، تاج طلایی(دارای طراحی‌هایی در جلوی آن که احتمالاً همان آرم ستاره سرخ است) و بالاپوشی قرمز و سنتی که جزئیاتش کامل مشخص نیست به تن دارد. مجموع ظاهر او با عنوان «شاهزاده جنگجوی آمازون» نام گرفته. اون این‌جاست تا حال همه رو جا بیاره و این تو ظاهر لباسش مشخصه.

طبق این گزارش، وارنر براس بازخورهای مثبتی را از کسانی که لباس را دیده‌اند گرفته. اگر این روند ادامه داشته باشد احتمال نمایش این لباس در نمایشگاه کامیک‌کان امسال خواهد بود.

بتمن علیه سوپرمن قرار است در تاریخ ۶ می ۲۰۱۶ اکران شود.


  • حجت مزارعی
   در پاسخ به حجت مزارعی

   کامیک کان امسال متعلق به طلوع عدالته…البته باتوجه به گفته ها اگه هم منتشر بشه شاید از قرار دادنش معزور باشیم…البته میزارمیش به هرشکلی که شده (حتی اگه لازم باشه سانسور کنیم)

  • حجت مزارعی
   در پاسخ به حجت مزارعی

   گفتن مثل طراحی جیم لی خواهد بود:
   http://8pic.ir/images/z2v59q3zb4ovcyy5qtyv.jpg
   دیگه حوصله نداشتم براش یه پست جداگونه بزارم

  • DC
   در پاسخ به DC

   اگر لباس واندر ومن اینجوری باشه پس باید قید دوبله شدن فیلمو تو ایران بزنیم
   کاش لباسش شبیه همون عکسی بود که بالای پست گذاشتید

   • حجت مزارعی
    در پاسخ به DC

    اگه بخوان دوبله کنن هرطور که شده میکنن…شما مگه آواتارو ندیدین…سالدانا فقط با یه پارچه پوشیده شده اما دوبلش کردن…الان فیلمایی نظیر اسپیدی ۲ و گودزیلا رو با اینکه تا انتشار کیفیت مساعدشون چندماهی مونده دارن دوبله میکنن چون خودشون میخوان اما حالا اصن حرفی درمورد ایکس من زده نشده چون تو لابه لاش به مسائل سیاست هم اشاره شده…بتمن هم از اون دسته شخصیت هاست که چون طرفدار زیاد داره دوبلش به موقع انجام میشه اما اینبار چون کنارش سوپرمنم هست احتمالش کمه دوبلش کنن