«جورج میلر» و کارگردانی «مرد پولادین ۲»؟

توسط : در تاریخ : جمعه, آگوست 21st, 2015

آیا فیلم بعدی «سوپرمن» کارگردان خود را پیدا کرده است؟

اگر خاطرتان باشد قبلاً شایعه‌ای پخش شده بود که بر اساس آن «جورج میلر» کارگردانی یکی از فیلم‌های دی‌سی را برعهده داشت. (خبرش را در اینجا ببینید.) حال بار دیگر چنین شایعه‌ای پخش شده است ولی این بار جزئیات بیشتری در دست داریم. طبق اخبار به دست آمده «جورج میلر»، کاگردان فیلم موفق «مکس دیوانه: جاده‌ی خشم» قرار است کارگردانی «مرد پولادین ۲» را برعهده داشته باشد.

این خبر را «جان اشنِپ Jon Schnepp»، کارگردان مستند «مرگ سوپرمن زنده است: چه اتفاقی افتاد؟»، پخش کرد. وی فاش نکرد که این خبر را از کجا شنیده و جزئیات بیشتری در این باره نداد ولی نکته‌ی جالب توجه این است که او این خبر را با اطمینان کامل گفته است. پس از موفقیت تجاری و هنری «مکس دیوانه: جاده‌ی خشم» مشخص است که «جورج میلر» در حال حاضر کارگردان محبوب برادران وارنر به شمار می‌رود پس امکان وقوع چنین چیزی اصلاً دور از ذهن نیست و البته فراموش نکنیم که «جورج میلر» قبلاً نیز قرار بود فیلم «اتحادیه‌ی عدالت» را در سال ۲۰۰۸ برای وارنر کارگردانی کند که آن پروژه ناتمام ماند.


سوپرمن Superman

img

کال-ال (Kal-El) که در نوزادی توسط سفینه‌ای از سیاره‌ی محکوم به فنای کریپتون به زمین فرستاده می‌شود، توسط خانواده‌ی مهربان کنت به فرزندخواندگی پذیرفته و با نام کلارک کنت Clark Kent در منطقه‌ی مرکزی آمریکا بزرگ می‌شود. کلارک از طریق قدرت بسیار زیاد ابرانسانیش که نیروی خورشید به او داده بود، تبدیل به سوپرمن می‌شود تا از