جارد لتو به جلد عنوان آلن مور می‎پیوندد

توسط : در تاریخ : جمعه, آوریل 10th, 2015

آنقدری که از عنوان جوخه انتحار و بازیگرانش هر روز خبر منتشر می‌شود از عنوان بتمن علیه سوپرمن که قرار است زودتر از این فیلم از سوی وارنر اکران شود خبری نیست.

دیوید آیر کاگردان جوخه انتحار امروز در تویترش عکس جدید از جارد لتو بازیگر برنده اسکار همراه با یک دوربین مانند جوکر جلد کمیک Killing Joke آلن مور منتشر کرد. این طراحی جلد توسط دو نفر برایان بولند و ریچارد برونینگ انجام شده است.

یک بار دیگر، کارگردان سعی دارد این تذکر را بدهد که قرار است ما نسخه شنیع تر و سادیسی تر را از جوکر بر روی صفحه نمایش ببنیم. جوکر که در عنوان شوخی کشنده به تصویر کشیده شد با تحت فشار قرار دادن جیمز گوردون سعی داشت نشان دهد هر چقدر یک انسان خوب باشد فقط کافی است ” یک روز بد” داشته باشد.


از سوی دیگر می‎توان این کمیک را تا حدودی ریشه جوکر نیز در نظر گرفت، چرا که در این کمیک تا حدودی به گذشته جوکر پرداخته می‌شود و اینکه او چطور به جوکر تبدیل شده است.

فیلمنامه این فیلم توسط دیوید آیر با توجه به طرحی از دیوید اس.گویر نوشته شده است و کارگردانی آن نیز توسط همین شخص انجام خواهد شد. جوئل کینامن درنقش ریک فلگ، ویل اسمیت درنقش ددشات، جرد لتو در نقش جوکر، مارگو رابی درنقش هارلی کوئین، جای کورتنی درنقش کاپیتان بومرنگ، کارا دلیوینیه درنقش جادوگر و ویلا دیویس درنقش آماندا والر دراین فیلم حضور خواهند داشت.

جوخه انتحار قرار است در تاریخ ۵ اوت ۲۰۱۶ منتشر بشود.

منبع : ComicBook


جوکر Joker

img

جوکر، شاهزاده دلقک جرم و جنایات، دشمن دیرین بت‎من، استاد هرج و مرج با آن لباس 3 تکه بنفشش و خنده‎هایی زیرکانه. او بیشتر از هر دشمن دیگری بت‎من را تا پای جنون کشانده است. نام، خاستگاه و انگیزه‎‎ی جوکر هنوز هم یک معماست.