جاش بون کارگردان فیلم The New Mutants

توسط : در تاریخ : دوشنبه, می 18th, 2015

کمپانی فاکس جدیدترین فیلم خود را به کارگردانی جاش بون از دنیای جهش یافتگان معرفی کرد. جهش یافتگان جدید The New Mutants

یکی دیگر از گروه‌های قهرمانی جهش یافتگان صاحب فیلم اختصاصی خود در کمپانی FOX خواهند شد. به گزارش Deadline کارگردان فیلم The Fault in Our Stars وظیفه نویسندگی و کارگردانی این فیلم را بر عهده خواهد داشت. در کنار بون، نیت گوآنتلی، سایمون کینبرگ و لارن شولر دانر نویسندگان کار خواهند بود.

در حال حاضر بون در حال کار بروی یک فیلم خون آشامی برای کمپانی یونیورسال است و به نظر می‌رسد چند سالی با اکران این فیلم فاصله خواهد بود. اما کینبرگ اشتیاق خود را برای این کار نشان داده گفته:

واقعا خوشحالیم که قراره این بخش از دنیای ایکس من رو زیارت کنیم و خوشحالم که این کار رو با جاش انجام می‌دم که دقیقا مناسب این داستان از کاراکترهای جوان هست.

میوتانت های جدید اولین بار در سال ۱۹۸۲ در شماره ۴ گرافیک ناول مارول حضور یافتند و خاستگاه داستانی جهش یافتگانی جدید را تعریف کرد که با قدرت هایشان آشنا شدند. این سری توسط کریس کلیرمونت و باب مک‌لئود خلق شد و شامل ۵ کاراکتر با نام‌های Cannonball، Wolfsbane، Moonstar، Karma و Sunspot می‌شد. لازم به ذکر کاراکتر ددپول در شماره ۹۸ همین سری برای اولین بار ظاهر شد و احتمال حضور او با بازی رایان رینولدز در این فیلم می‌رود.

اطلاعات تکمیلی را ذر آینده از فانتزیِ کمیک دنبال کنید.