تیم کمیک Moon Knight این عنوان را رها خواهند کرد!

توسط : در تاریخ : جمعه, ژوئن 6th, 2014

Moon Knight یا شوالیه‌ی ماه نام یکی از عناوین جدید مارول است که در شروع انتشارش توانست نقدهای مثبت بسیاری را از سایت‌های کمیک‌بوکی خارجی دریافت کند(برای مطالعه‌ی نقد فانتزی کمیک و دریافت قسمت اول این کمیک با لینک مستقیم به این لینک مراجعه کنید). حال خبر رسیده که تیم اصلی طراح و نویسنده‌ی این کمیک قرار است در شماره‌ی ششم این کمیک آن را ترک کنند.

دیکلان شلوی طراح این کمیک در نوشته‌ای در بلاگ خود مبنی بر دلیل ترک این کمیک چنین گفت:

وارن(نویسنده‌ی کمیک) تصمیم داشت تا قسمت ۶ این کمیک را بنویسد، پس من می‌توانستم تصمیم بگیرم که در این کمیک بمانم و کار را با نویسنده‌ی دیگری ادامه بدهم یا کنار بشم و اجازه دهم تیم جدیدی کار را به دست بگیرند.

این طراح صاحب سبک گفت که او به همراه رنگ‌زن اصلی کمیک قرار است تنها بروی کاور(طرح جلد) این عنوان کار کنند و اضافه کرد:

شخصاً دوست دارم تیم جدیدی کار کمیک را بر عهده بگیرند. به این ترتیب اصالت کار بیشتر حفظ می‌شود. مهم نبود که چه کسی نویسنده‌ی کمیک است، اگر من بروی کار می‌ماندم نتیجه کار یکسان نبود و در نتیجه‌ی کار تضاد بوجود می‌آمد که به طرز غیرمنصفانه‌ای تقصیرها به گردن نویسنده می‌افتاد. پس احساس کردم بهتر است من هم به همراه وارن کنار بکشم، تا به عنوان فصل اول کمیک چیزی به غیر از کاری که قرار است تیم جدید از قسمت جدید آرک دوم ارائه دهند داشته باشیم.

من تصمیم دارم برای مدتی به تعطیلات بروم، بروی تعدادی داستان کوتاه کار کنم(از جمله یک داستان جنایی با اِد بریسون)، چند مورد طرح جلد بکشم و بعد از آن، متوجه خواهید شد. برنامه‌ای در نظر دارم، اما به زودی به فکر پیاده‌سازی آن نیستم.

لازم به ذکر است تیم جدیدی که قرار است بروی این کمیک کار کنند برایان وود به عنوان نویسنده و جیمز اسمال‌وود به عنوان طراح هستند.

در پایان شما را به دیدن دو تصویر از طراحی‌های این هنرمند از شماره‌ی پنجم کمیک Moon Knight که در این هفته منتشر شد دعوت می‌کنیم.


  • Haganeno
   در پاسخ به Haganeno

   واقعا یکی از بهترین کمیک های ماروله.
   و کیه که از رفتن این دو تن ناراحت نباشه …

  • حجت مزارعی
   در پاسخ به حجت مزارعی

   تابحال بیشتر از یک کمیک از شوالیه ماه رو نخوندم…اما مثل اینکه هوادارا از رفتن این تیم خیلی خوشحال بودن

  • حجت مزارعی
   در پاسخ به حجت مزارعی

   آقا ما هم یه سوتی دادیم تو باید مچمون بگیری:دی
   بودن=نبودن… مهران یه خبری که تو پیشنویسا هست اگه لازمه پیشنویس کن اگه هم نه انتشار بده…این یاهو من خرابه مجبورم حضوری اقدام کنم

   • MEHRAN
    در پاسخ به حجت مزارعی

    آقا سوتی نده این جا همه کاربراش خودشون حرفه این من مچتو نمی گرفتم یکی دیگه می گرفت:دی
    دیدمش. خیلی خسته ام و فردا هم باید زود بلند بشم. می خواستم الان هم یه سری کمیک بخونم برای نقد نوشتن. ببینم طولانی نباشه متنش و بیشتر کارهاشو کرده باشی منتشر می کنمش.

  • Farzad
   در پاسخ به Farzad

   آقا خیلی افسرده کننده بود این خبر. من کمیک رو خیلی دوست داشتم. و آقا وارن الیس افسانه ای می نوشتش. خب واقعاً چرا برش داشتن از سر کمیک و بعد برایان وود رو سر جاش می ذارن اون هم بعد از گندی که سر ایکس من زد.

  • mirabilis the great
   در پاسخ به mirabilis the great

   فصل اول کمیک ؟! نمیشد کمیک توی همین یه فصل میموند ؟
   تب سریال به کمیک هم سرایت کرده ! 🙂