تیم قبلی «دردویل» بر سر کمیک «بیوه‌ی سیاه»

توسط : در تاریخ : جمعه, اکتبر 2nd, 2015

مارول خبر از چاپ کمیک جدید «بیوه‌ی سیاه» در اوایل سال ۲۰۱۶ می‌دهد. این مجموعه را تیم پرتجربه و ماهر کمیک «دردویل» به چاپ می‌رسانند.

پس از پایان حضور «ناتان ادموندسون» و «فیل نوتو» بر سر این کمیک، اینک «مارک وید» نویسنده، «کریس سامنی» طراح، «متیو ویلسون» رنگ‌زن و «جو کاراماگنا»ی حروف‌چین سکان هدایت این کمیک را دردست خواهند داشت. همچنین گفته شده که تیم جدید مستقیماً داستان‌های قبلی را دنبال نمی‌کنند و به نوعی داستان مستقل خود را خواهند داشت. «مارک وید» در این باره گفته:

شبیه همون کاریه که سر دردویل کردیم، که یعنی دقیقاً از قسمت قبلی یا اصلاً هیچ زمان مشخصی داستان رو ادامه نمی‌دیم. ولی داستان‌های قبلی رو تایید می‌کنیم و از این نکته که اونا اتفاق افتادن استفاده می‌کنیم و از بعضی چیزای دیگه‌ی اون داستانا به عنوان تخته‌ی شیرجه استفاده می‌کنیم. و البته داستان ما بنا به زمان مارول حداقل هشت ماه بعد داره اتفاق میفته. روز بعدش که نیست. مخصوصاً تو شماره‌ی ۲ که یه جورایی از یه سری چیزای رویدادهای قبلی استفاده می‌کنیم، ولی نه اونقدر باجزئیات که کسی که داستانای قبلی رو نخونده گیج بشه.

«کریس سامنی» نیز اضافه کرد:

خوندن مجموعه‌های قبلی الزامی نیست. البته مطمئناً ضرری هم نداره خوندنشون، ولی واسه کمیک ما احتیاج به دونستن چیز دیگه‌ای نیست.

          

منتظر این کمیک باشید.