تیم خالق لوگان پیر معرفی شد

توسط : در تاریخ : جمعه, فوریه 13th, 2015

مدتی پیش مشخص شد که در جریان داستان Secret Wars و دنیای Battleworld قرار است تعدادی از بهترین کمیک‌های مارول منتشر شود. در آن زمان تنها نام این عناوین آورده شد و مشخص نبود مارول چه برنامه‌ای برای این عناوین دارد. یکی از این عناوین کمیک لوگان پیر با نویسندگی مارک میلار و طراحی استیو مک‌نیون بود (معرفی این کمیک را در این‌جا مطالعه کنید). امروز شرکت مارول نام تیم جدیدی که قرار است این سری جدید را خلق کنند معرفی کرد. نام‌هایی که چندان برای علاقه‌مندان کمیک‌بوک‌ها ناآشنا نیست.

برایان مایکل بندیس و اندریا سورنتینو.

کمیک جدید لوگان پیربندیس در مورد این کمیک گفت:

این عنوان به طور کامل ادامه آرک قبلی است و این کمیک یکی از مهم‌ترین فصل‌های رویداد پیش روی یونیورس Secret Wars است. همچنین خوانندگانی که سری اصلی را نخوانده‌اند نیز مشکلی برای خواندن این داستان نخواهند داشت. در هر صورت، پیشنهاد می‌کنیم این عنوان رابخوانید چون کاری سراسر ماجراجویی است.

تیزر قسمت اول این کمیک را در پایین بخوانید:

OLD MAN LOGAN #1

  • نویسنده: BRIAN MICHAEL BENDIS
  • طراح: ANDREA SORRENTINO
  • طرح جلد: ANDREA SORRENTINO
  • طرح جلد دوم: STEVE McNIVEN
  • ناشر: MARVEL

به زمین های زراعی بایر خوش آمدید… قلمرویی که تمام قهرمانان توسط دشمنان قدیمی‌شان کشته شده‌اند. جایی که ابرشروران توسط یه ابرقدرت حکمرانی می‌کنند. در میان این آشوب، یک مرد ممکن است تغییراتی ایجاد کند… یک جنگجوی بی‌رمق که زمانی بهترین جهش‌یافته بود… مردی که با نام لوگان پیر شناخته می‌شود.

نظر شما در مورد این عنوان چیست؟ آیا به موفقیت قسمت اول خواهد رسید؟ اطلاعات تکمیلی را در آینده از فانتزیِ کمیک دنبال کنید.