تیم جدید کمیک بتگرل مشخص شد

توسط : در تاریخ : پنجشنبه, جولای 10th, 2014

DC Comics امروز اعلام کرد که از شماره ۳۵ کمیک BatGril، تیم جدیدی این کمیک را هدایت خواهند کرد. تیمی از نویسندگان باسابقه و طراحی تازه کار. به گزارش فانتزی کمیک به نقل از MTV News، از شماره ۳۵ این کمیک به‌بعد، کامرون استوارت (کاور) و برندان فلچر بعنوان نویسنده و بابز تار بعنوان طراح فعالیت خواهند کرد. بنا به گفته این سایت روند داستانی این کمیک قرار است از شماره ۳۵ به‌بعد، متفاوت باشد. از کارهای استوارت می‌توان به موارد زیادی از جمله بتمن و رابین، شاهزاده پارسی: پیش از طوفان‌شن، ماجراهای سوپرمن و کتومن اشاره کرد. فلچر نیز بیشتر کارهای خود را برای انتشارات مارول انجام داده‌است. طبق گزارشات این سایت، همه چیز از یک آتش‌سوزی آغاز می‌شود. آتش‌سوزی که زندگی باربارا را به مسیر جدیدی سوق خواهد داد. این کمیک همراه با آکادمی گاتهام و ملک آرکهام، سومین کمیک تایید شده از دنیای بتمن در ماه اکتبر است. لازم به ذکر است که براندان وظیفه نوشتن کمیک آکادمی گاتهام را نیز دارد.


  • Amir.B
   در پاسخ به Amir.B

   هنوز نمیشه درباره کمیک نظر داد اما فکر نکنم کسی بتونه کیفیت کاور های که الکس گارنر برای بتگرل می کشه رو دوباره تکرار کنه

  • Farzad
   در پاسخ به Farzad

   تو این مایه ها که ننننننننننههههههههههههه

  • باسوات
   در پاسخ به باسوات

   همین که بتگرل رو از کثافت و هرزه بازی در اورده برام کافیه
   یک خورده طراحی ها ناراحتم کرد دیگه کاراکتر پخته و عالی قبلی رو نشون نمیده
   در اخر میگم:چه بخوام چه نخوام دنبالش میکنم:دی

  • Farzan
   در پاسخ به Farzan

   انقدر این Gail Simone رو اذیتش کردن که آخر گذاشت رفت.
   ولی تو توئینرش همچین چیزی نوشته:

   I might as well come out and say it, I am writing a new book called World’s Finest Asses and it stars Nightwing, Booster Gold, and Catman.

   صحت داره؟

  • ComicGeek
   در پاسخ به ComicGeek

   اون خنده ی بتگرل یه کم عجیب غریب نیست؟
   و بد تر از اون, کدوم خری برای مخفی کاری combat boots میپوشه؟
   میدونیم که بتمن (و بتگرل) از شنلشون چه استفاده ای میکردن, من هرچی فکر میکنم نمیفهمم چطور میشه با شنلی که تا کمر آدم بیشتر پایین نمیاد برای glide کردن و یا جلوگیری از آتیش یا stun کردن استفاده کرد؟ (حداقلش اینه که میشه اون شنله رو کند و دیگه جزوی از لباسش نیست.
   این بتگرل لباساش منطقی نیست و با این که من خیلی خوب رابین ها (تا قبل از دامیان وین) رو یادمه, باز هم میگم که یه شخصیت شاد و شنگول برای bat family خیلی منطقی نیست

   • باسوات
    در پاسخ به ComicGeek

    در جواب شما باید گفت:
    اولا معلوم نیست که چه وسایلی به چکمه متصله(ریسش بتمنه دیگه:دی استیون رو میزاره تو جیبش:دی) و از طرفی بتگرل شخصیتی نیست که بخواد مخفی کاری کنه و برعکس از خود نمایی خوشش میاد
    شنل بتگرل در نسخه های کلاسیک کوتاه بوده و به نوعی فقط مثل یک نماده!بت گرل اصلا از شنلش قبلنا استفاده نمیکرد(تو چند شماره ای هم که از NEW 52 خوندم هم از شنلش استفاده نکرد)
    بعدش چرا شخصیت شاد و شنگول مناسب نیست؟اگه خوب کمیک خونده باشین میبینید که تمام رابین ها به نوعی شوخ بود(حتی جیسن تاد البته در زمان طفولیت:دی)و عنصری که بتگرل رو خاص میکنه اخلاق خاص و منحصر به فردشه!این یک مکمل برای BAT FAMILY و یک بتگرل شوخ هیچ مشکلی تداره(بتگرل فقط وقتی فلج شد شوخ طبعی همیشگیش رو از دست داد!)

    • ComicGeek
     در پاسخ به باسوات

     اگه رابین ها شاد و شنگول بودن دامیان وین چی بود؟ پشمک(کلا معروفه که اون دوره ای که نایتوینگ بتمن شد نقش تلخی بتمن و شوخ بودن رابین با هم جاشون عوض شد, جیسن تاد هم دوره ی طفولیت(قبل از اون عمل جوکر) آدم شوخی بوده

     • دردویل
      در پاسخ به ComicGeek

      اینا بستگی به شخصیت اون کارکتر داره. اکثر رابین ها افراد شاد و شنگولی بودن به ویژه در دورانی که نقش رابین رو بازی می کردند. تو هم اگه یه نفر میزد لهت می کرد بعد دوباره زنده میشدی و میدیدی پدرت فرصت انتقام گرفتن از قاتلت رو داشته و نکشته یارو رو اعصابت مثل جیسون به هم میریخت.

      افرادی مثل بتگرل با شوخ بودن و بذله گویی هاشون متنوع می کنن بت فمیلی رو. بت گرل هم کلا تو کار مخفی کاری نیست، خیلی راحت و اکشن میره پدر حریف رو در میاره و تموم. شنلشم کلا تزئیناته.

      • ComicGeek
       در پاسخ به دردویل

       باشه, البته من خیلی راجع به شخصیت بتگرل اطلاعات نداشتم(هرچی میدونستم مال دوره ی oracle بود )واسه همین فکر میکردم که اون هم مانند بقیه اعضای bat family الان یه کم خشک باشه(کلا اوضاعشون خرابه, نایتوینگ که هویتش لو رفته مامور مخفی شده, جیسن که یه مدتیه خبری ازش نیست, رد رابین هم که توی تین تایتانزه بتمن هم که داره خودشو میکشه رابین رو برگردونه)