تولید اسپین آف Walking Dead آغاز شد

توسط : در تاریخ : دوشنبه, می 11th, 2015

اسپین آف سریال مردگان متحرک یا The Walking Dead که مدتی پیش مشخص شد عنوان آن «از مردگان متحرک بترس Fear the Walking Dead» است رسما از امروز کار فیلمبرداری خود را آغاز کرد.

داستان این سریال به این صورت شرح داده شده:

«از مردگان متحرک بترس» ما را به روزهای آغازین خواهد برد. روزهایی خطرناک‌تر و ترسناک‌تر از روزهای سریال «مردگان متحرک». روزهایی که ترس در هر گوشه از این دنیا در کمین شماست تا به کشتنتان دهد. روزهایی که ریسک گشت زنی در شهر بسیار بیشتر و سخت تر است. قرار است انسان‌هایی نمایش داده شوند که در ابتدای سریال ریک با اجساد آن‌ها برخورد کرد. کمربندهایتان را ببندید.

این سریال با بازی کیم دیکنز در نقش مدیسون، کلیف کرتیس در نقش تراویس، فرانک دیلن در نقش نیک و آلیشیا دبنام-کری در نقش آلیشیا در اواخر تابستان از شبکه AMC شروع به پخش خواهد کرد. کارگردانی ۳ قسمت ابتدایی آن به عهده آدام دیویدسون است و فصل اول آن شامل ۶ قسمت ۱ ساعته می‌شود. همچنین گفته شده این اسپین آف کاملا بی ربط به داستان اصلی است و کسانی که با دنیای سریال آشنایی ندارند می‌توانند بدون نگرانی شروع به تماشای آن کنند.

اولین تیزر تریلر این سریال را در پایین می‌توانید مشاهده کنید:

نظرات خود را با ما و دوستانتان در میان بگذارید و اطلاعات تکمیلی را در آینده از فانتزیِ کمیک پیگیری کنید.


مردگان متحرک The Walking Dead

img

مردگان متحرک کمیکی سیاه و سفید نوشته رابرت کرکمن و با طراحی تونی مور و چارلی آدلارد داستانی زامبی آپوکالیپتیک از انتشار ویروسی است که انسان‌ها را آلوده به بیماری‌ای کشنده و مرگبار کرده. کمیک ماجراهای قهرمان پلیس، ریک گرایمز و دیگر بازماندگان در این دنیا را روایت می‌کند.