تغییر طراح و نویسنده‌ی «فلش» و بازگشت «والی وست»

توسط : در تاریخ : سه شنبه, ژانویه 14th, 2014

وقتی دی‌سی اعلام کرد که فرانسیس ماناپول (Francis Manapul) و برایان بوچلاتو (Brian Buccellato) کمیک «فلش» را به مقصد «کمیک‌های کارآگاهی» ترک می‌کنند، اعلام نکرد که جانشین آن ها چه کسانی خواهند بود. حالا خبر رسیده که رابرت وندیتی (Robert Venditti) و ون ینسن (Van Jensen) همراه هم نویسندگی این کمیک را برعهده دارند و طراحی آن نیز به عهده‌ی برت بوث (Brett Booth) است که کار خود را در شماره ۳۰ «فلش» آغاز می‌کنند.

flash-annual-31-195x300اما این مهمترین بخش خبر نیست. قرار است «والی وست» به ۵۲ جدید (New 52) وارد شود. قرار است در سی‌ام آپریل و در کمیک «فلش سالیانه ۳#» وی معرفی شود. این خبر را ابتدا USAToday اعلام کرد و از سال ۲۰۱۴ به عنوان یک «سال موفقیت‌آمیز» برای «فلش» یاد کرد.

نسخه‌ی «بری آلن» این شخصیت در انیمیشن سینمایی «لیگ عدالت: جنگ» حضور خواهد داشت و به احتمال قوی سریال شخصی خود را نیز خواهد داشت.

وندتی اظهار داشت که ارتباط برقرار کردن با «فلش» به خاطر ذات ساده‌ی توانایی این شخصیت آسان است. وی گفت:

در سنین خیلی پایین، یکی از چیزهایی که دوست دارید قادر به انجامش باشید، سریع دویدنه. نمی‌خواید پرواز کنید، نمی‌خواید که یه حلقه داشته باشید که با نور سازه‌هایی درست کنه. فقط یه چیز ساده و ابتداییه: می‌خوام که سریع بدوم. این تو تار و پود دی ان ای ما نهفته هستش و «فلش» شخصیتیه که به این قابلیت زندگی می‌بخشه.

از زمانی که دی سی تمام دنیای خود را ریبوت کرد و «والی وست» را ازنقش «فلش» کنار گذاشت، «والی وست» نقل محافل کمیک بوکی بوده است. شخصیت دیگری که در مورد نبودش بحث می‌شد، «استفانی براون» بود که قرار است به عنوان یکی از شخصیت‌های اصلی در کمیک «بتمن: جاویدان» استفاده شود.