تصویر لو رفته از پشت صحنه‌ی فیلم «انتقامجویان : جنگ بی‌نهایت»

توسط : در تاریخ : پنجشنبه, جولای 20th, 2017

تصاویر لو رفته از فیلم جنگ بی‌نهایت. هشدار! مطالب زیر ممکن است حاوی اسپویلرهایی از فیلم «انتقامجویان : جنگ بی‌نهایت» باشد!

طرفداران بسیاری چشم انتظار فیلم «انتقامجویان : جنگ بی نهایت» از کمپانی مارول استودیوز هستند.  تصویری که اخیراٌ از پشت صحنه‌ی این فیلم لو رفته و در فضاهای مجازی در حال پخش است، ممکن است حاوی نکات مهمی از داستان این فیلم باشد.

با اینکه منشا این تصویر مشخص نیست و هیچکدام از مسئولین حرفی در این باره نزده‌اند، اما صحت این تصویر را طرفداران با انجام تحقیقاتی، تایید کرده‌اند. اگر به نوشته‌ی بالای دیالوگ دکتر استرنج نگاه کنید، نام «جس اولیوارز» را روی مانیتور مشاهده خواهید کرد. طرفداران پی برده‌اند که این فرد در حال حاضر مشغول کار بر روی فیلم «انتقامجویان : جنگ بی‌نهایت» است و در سال‌های گذشته نیز در پروژه‌های دیگر مارول مشارکت داشته‌است. در حال حاضر، روشن نیست که چه کسی این تصویر را برای عموم افشا کرده‌است.

تصویر لو رفته از پشت صحنه‌ی فیلما انتقامجویان جنگ بی‌نهایت

در گوشه‌ی سمت راست، تصویر تاری از اسپایدرمن و دکتر استرنج را می‌توان مشاهده کرد. به نظر می‌آید این سکانس، مشتمل بر جلوه‌های ویژه‌ی ناتمام و دیالوگی که در پایین آن درج شده‌است، باشد. گویا «دکتر استرنج» می‌گوید : «پیتر! ازشون محافظت کن. اونا نمرده‌اند.»

این سکانس نشان می‌دهد که «دکتر استرنج» در حال پرواز به سوی «مردعنکبوتی» می باشد که لباسی را که «تونی استارک» در پایان فیلم «مردعنکبوتی : بازگشت به خانه» برای وی ساخت را به تن دارد. اگر «پیتر» گمان می‌کند که همراهانش کشته شده‌اند، امکان دارد که «تانوس» با استفاده از سنگ‌های بی‌نهایت، ذهن «پیتر» را به بازی گرفته باشد، و «دکتر استرنج» با استفاده از قدرت‌های ماوراء طبیعه‌ی خود در حال کمک به وی باشد. هم «بندیکت کامبربچ» و هم «تام هالند»، گفته‌اند که کاراکترهای آن‌ها در سومین فیلم «انتقامجویان»، با یکدیگر همکاری های بسیاری خواهند داشت، پس با دیدن چنین صحنه‌ای نباید چندان متعجب شد.

به علاوه ممکن است سرنخ‌هایی حاکی از مرگ همراهان و دوستان اسپایدرمن در اینجا پیدا شود. در کمیک‌های «جنگ بی‌نهایت» و «دستکش بی‌نهایت»، «تانوس» سبب مرگ «انتقاجویان» شد و «روفالو» نیز اخیرا در رابطه با این فیلم چنین گفته است که «همه در فیلم بعدی خواهند مرد.»

اگر «تانوس»، ذهن‌های «انتقامجویان» را به بازی گرفته باشد، ممکن است بخش‌های دیگری از این تصویر نیز با عقل جور دربیایند. در تصور سمت چپ، می‌توان فردی شبیه به «اسکارلت ویچ» را دید که میان خرابه‌ها خوابیده‌است. در فریم بالای آن، به نظر می‌رسد که «کوییک‌سیلور» در انتهای یک تونل ایستاده‌است، پس ممکن است کاراکتر «ارون تیلور جانسون» را در این فیلم از «انتقامجویان» برای بازی با ذهن «واندا»، بازگردانده باشند. این موضوع می‌تواند برای تایید صحت این تصویر مشکل‌ساز ‌باشد، چرا که هیچ خبری حاکی از بازگشت این بازیگر به این فیلم منتشر نشده‌است.

thanos-pinkie

«مارول استودیز» به احتمال زیاد پاسخی مستقیم در رابطه با صحت این تصویر نخواهد داد و طرفداران باید تا سال بعد و اکران فیلم «انتقامجویان : جنگ بی‌نهایت» صبر کنند تا به راست یا دروغ بودن این تصویر پی ببرند.

فیلم «انتقامجویان : جنگ بی‌نهایت» توسط «مارول استودیوز»، به عنوان نقطه‌ی اوج دنیای سینمایی مارول توصیف شده‌است. فیلمنامه‌ی این فیلم توسط «کریستوفر مارکوس» و «استفن مکفیلی» نوشته‌شده‌است و کارگردانی آن بر عهده‌ی «جان روسو» و «آنتونی روسو» قرار دارد.

بازیگران مورد تایید در این فیلم شامل «رابرت داونی جونیو»، «کریس ایوانز»، «جرمی رنر»، «اسکارلت جوهانسون»، «تام هالند»، «الیزابث آلسن»، «پاول بتانی»، «بندیکت کامبربچ»، «بندیکت وانگ»، «کریس پرت»، «زویی سالدان»، «کرن گیلین»، «وین دیزل»، «دیو باتیستا»، «بردلی کوپر»، «پام کلمنتیف» و «جاش برولین» در نقش شخصیت شرور داستان می‌باشد.