آپدیت: تصویری از پشت صحنه فیلم «طلوع عدالت» منتشر شد (اطلاعات جدید منتشر شد)

توسط : در تاریخ : سه شنبه, ژوئن 10th, 2014

واقعا همچنان شخص بنده بعنوان نویسنده این مطلب در حیرت مانده ام…چیزی خاص و مهمی که قرار بود وارنر معرفی کند در دقایق قبل نمایش داده شد. این تصویر چیزی نبود که همگان انتظار آنرا داشته باشند. تصویر در مورد یکی از صحنه های اکشن یا شاید پرواز سوپرمن میشود چون فیلمبرداری در مکان سبز (Green Screen) انجام گرفته است. خیلی از هواداران برای این تصویر درحال گمانه زنی هستند. خیلی ها میگویند که ممکن است مرتبط با کاراکتر سوپرمن باشد و درواقع لباس جدید او را نشان دهد. اما موضوع اینجاست که چرا سوپرمن را این چنین ساخته اند.

در واقع نظر خاصی نمیشود درمورد این مجسمه ساخته شده داد و گمانه زنی همچنان ادامه دارد. نظر ها و اعتقادات خاصی که هر شخص نظر خود را بیان میکند.همچنان باید منتظر وانر بود تا اطلاعات بعدی را منتشر سازد. این فیلم در ۶ می ۲۰۱۶ (۱۷ اردیبهشت ۹۵) اکران میشود.

آپدیت: وارنر اعلام کرد که این مجسمه یک یادبود از سوپرمن در این فیلم خواهد بود. خیلی ها بازهم به این فکر افتادند که ممکن است این مجسمه متعلق به پس از سوپرمن باشد. درواقع پس از مرگ سوپرمن در کمیک «مرگ سوپرمن» (The Death of Superman) مجسمه یادبودی از این شخصیت ساخته شد که طبق شایعات این مجسمه میتواند همان باشد. همچنین چندی پیش اعلام شد که در میشگان نخستین سکانس های فیلم زده شده و آن سکانس ها مربوط به لکس و «شرکت لکس» (LexCorp) میشود. دیروز یک تصویر در سراسر اینترنت از ایالت میشیگان و شهر دیترویت منتشر شد که به گفته منتشر کنندگان ساختمان شرکت لکس را نشان میدهد:

lexcorp (1)