تصاویر و ویدئوهای جدید سریال جسیکا جونز

توسط : در تاریخ : جمعه, جولای 10th, 2015

چند روز بیشتر از انتشار خبر حضور الودی یانگ در نقش الکترا نمیگذرد، حالا چند تصویر از سریال آینده نتفلیکس یعنی جسیکا جونز منتشر شده است که در آن دیوید تنانت را در  لباس معروف کیلگور یعنی کت شلوار بنفشش می‌بینیم، همچنین تعدادی مجموعه عکس از کریستن ریتر در نقش جسیکا جونز و البته یک ویدئوی مهم که ممکن است داستان را اسپویل کند منتشر شده است که در ادامه میتوانید آن‌ها را مشاهده کنید.

 

ویدئویی که در هنگام فیلمبرداری یکی از صحنه‌های سریال گرفته شده مربوط به انفجار باری است که مایک کولتر (بازیگر نقش لوک کیج) در آن حضور دارد. به احتمال زیاد این بار همان بار معروف لوک کیج است.

این سریال که قرار است دنباله‌ی سریال دیگر نتفلکیس یعنی “دردویل” باشد در حال حاضر بدون تاریخ پخش می‌باشد. مایک کولتر برای نقش لوک کیج، دیوید تنانت به عنوان کیلگور، راشل تیلور به عنوان تریش واکر و کری آن موس از جمله نقش هایی هستند که احتمال حضور آنها در این مجموعه سریالی می‌رود.


جسیکا جونز Jessica Jones

img

جسیکا کمپل جونز. بازجوی خصوصی سابق و ابرقهرمان بازنشسته اکنون. جسیکا با لوک کیج ازدواج می‎کند و دنیله فرزند دختری است که از او دارد. او در سری کمیک اونجرهای جدید در کنار لوک کیج حضور دارد.