تصاویر و اطلاعات جدید از فیلم بتمن علیه سوپرمن

توسط : در تاریخ : یکشنبه, آگوست 3rd, 2014

به‌تازگی وارنر چند تصویر جدید از پشت‌صحنه فیلم بتمن علیه سوپرمن منتشر ساخته که بخشی از صحنه‌های مبارزه و تلفات آنرا نشان می‌دهد. همچنین جیسون موموآ تصویری ازخود منتشر ساخته که بازهم شایعات مبنی بر پیوستن وی به فیلم طلوع عدالت را برانگیخته ساخت. اسنایدر نیز بازهم تصویری از شخصیت‌های فیلمش دردنیای جنگ‌ستارگان را درصفحه توئیتر خود به‌اشتراک گذاشت. 

درپایین می‌توانید چهارتصویر از پشت‌صحنه فیلم بتمن علیه سوپرمن را مشاهده کنید. طبق تصاویر و ماشین پلیس، جنگ در متروپلیس است اما تابلو شرکت وین را نیز می‌توان یافت. فیلمبرداری درشهر دیترویت انجام شده‌است.

همچنین جیسون موموآ که شایعاتی مبنی بر آکوامن شدنش وجود داشت، تصویری از خود را منتشر ساخته و ابراز داشته که تصویر مربوط به صحنه فیلمبرداری فیلمی مهم و با عزمت است. همچنین گادوت (زن‌شگفت‌آور) تصویری ازخود منتشر ساخته که مربوط به جلوه‌های ویژه طلوع عدالت می‌شود. چیز جالب این است که اتاقی که گادوت و جیسون ازخود درآن عکس گرفته‌اند یکی است.

اسنایدر برای بار دوم تصویری از یکی دیگر از شخصیت‌های مهم فیلمش در دنیای جنگ ستارگان را درتوئیتر خود منتشر ساخت. اینبار بتمن درکنار ربات R2-D2، جالب اینجاست که اسنایدر نام این ربات‌را R2BIN نهاده است. همانطور که می‌بینید این اسم اشاره کامل به رابین دارد. آیا ممکن است ما رابین را درفیلم ببینیم یا اشاره‌ای به‌وی شود؟

بتمن علیه سوپرمن: طلوع عدالت در ۶ می ۲۰۱۶ به‌اکران درخواهد آمد. بن‌افلک درنقش بروس وین/بتمن، هنری کایل درنقش کلارک‌کنت/سوپرمن، گال گادوت درنقش دیانا/واندرومن و امی آدامز درنقش لوئیس لین به‌ایفای نقش خواهند پرداخت.