تصاویر منتشر شده از کراس اور «سوپرگرل»، «پیکان»، «فلش» و «افسانه‌های فردا»

توسط : در تاریخ : دوشنبه, نوامبر 14th, 2016

کمپانی CW جهان دی‌سی مختص خود را به‌خوبی به تصویر کشیده است، و امسال یک بار دیگر این مجموعه‌ها در کراس‌اور «تهاجم» پیش هم جمع می‌شوند.

DC's Legends of Tomorrow Season 2, Episode 7 - "Invasion" (L-R): Nick Zano as Nate Heywood/Steel, Maisie Richardson- Sellers as Amaya Jiwe/Vixen, Melissa Benoist as Kara/Supergirl, Stephen Amell as Oliver Queen, Dominic Purcell as Mick Rory/Heat Wave, Emily Bett Rickards as Felicity Smoak, Brandon Routh as Ray Palmer/Atom, David Ramsey as John Diggle and Carlos Valdes as Cisco Ramon

پیش از آنکه قهرمانان داستان به دفاع از زمین در برابر اشغال به دست گروهی از بیگانگان خشمگین بپردازند، گروه اندکی به استراحت و تجدید قوا پرداخت. روند کار را می توانید در جدیدترین تصاویر منتشر شده از بازیگران مشاهده کنید.

بعد از اتمام استراحت گروه، اولین تصاویر از واقعه سه قسمتی کراس اور در اختیار طرفداران قرار داده شد. این سه بخش شامل اتحاد مجدد «سارا لنس» (Sara Lance) به بازیگری «کیتی لاتز» (Caity Lotz) با «لورل لنس» (Laurel Lance) به بازیگری «کیتی کسیدی» (Katie Cassidy) و همچنین اولین ملاقات «سیسکو رامون» (Cisco Ramon) به بازیگری «کارلوس والدس» (Carlos Valdes) با «سوپر گرل» (Supergirl) به بازیگری «ملیسا بنوئیست» (Melissa Benoist) می‌باشد.

خط داستانی «تهاجم» دقیقاً مطابق کمیک پیش می رود، هرچند سازندگان سریال‌ها در گفتگوی خود با مجله‌ی Empire از تفاوتی احتمالی خبر داده‌اند. در داستان اصلی، حاکمان (Dominatotrs) گونه‌های مختلفی از بیگانگان را سر هم کرده تا به آن‌ها در حمله به زمین، به منظور برطرف کردن خطر «ابَر انسان‌ها» (Metahuman) ملحق گردند. این احتمال وجود دارد که این بیگانگان با میل و رغبت خود به گروه ملحق نگشته و درواقع ذهنشان تحت کنترل باشد. در ادامه داستان این امر می‌تواند به شورشی میان نیروهای آن‌ها بیانجامد.

مدیر اجرایی مجموعه «مارک گوگنهایم» (Marc Guggenheim) گفته است: «امسال ما جاه‌طلبانه‌ترین کراس‌اورمون رو داریم. این کراس‌اور داستان بزرگی داره که شامل سه قسمت می‌شه و حتی سوپر گرل هم توش هست، پس بنابراین این یه کراس‌اور بین هر چهار تا مجموعه محسوب می‌شه. این کراس‌اور یه داستان حماسی بزرگ رو روایت می‌کنه و قرار نیست اسپین آفی براش ساخته بشه. این مجموعه، یه اکشن خیلی عظیم و باشکوهه. البته موقعیت‌های تلخ و زننده‌ای هم برای شخصیت‌ها پیش میاد. خطوط داستانی تو این کراس اور زیاده، به خصوص در رابطه با فلش و افسانه‌ها می‌تونم بگم که تو این کراس‌اور به باروری می‌رسند. این کراس‌اور جاه‌طلبانه‌ترین پروژه ما محسوب می‌شه. حتی می‌تونم بگم جاه‌طلبانه‌ترین پروژه‌ایه که تابه‌حال در شبکه‌های تلویزیونی کار شده. واقعاً دیوونه‌کننده است.»

سریال «سوپرگرل» دوشنبه‌ها ساعت ۸ بعد از ظهر، سریال «فلش» سه‌شنبه‌ها همان ساعت و سریال «پیکان» و «افسانه‌های فردا» پنجشنبه‌ها پخش خواهد شد. هر چهار مجموعه از شبکه‌ی CW پخش می‌شوند. کراس‌اور «تهاجم» نیز در اوایل نوامبر در تلویزیون به نمایش در خواهد آمد.