تصاویر جدید از فیلم برج تاریک

توسط : در تاریخ : شنبه, جولای 16th, 2016

سایت Entertainment Weekly به تازگی تصاویر جدید از فیلم برج تاریک را منتشر کرده است که در ادامه‌ می‌توانید آن را ببنید.

همچنین این اولین تصویر از حضور تام تیلور در عنوان سینمایی برج تاریک است.

داستان برج تاریک، داستان با تعقیب و گریز هفت‌تیرکش و مرد سیاه‌پوش شروع می‌شود. رولند (هفت‌تیرکش)، آخرین بازمانده از نسل هفت‌تیرکش‌ها، برای انتقام و پی بردن به ماهیت برج تاریک به دنبال مردی است که در گذشته و حال و آینده‌اش رخنه کرده است: مرد سیاه‌پوش. مردی مرموز و شیطانی و از خادمان برج تاریک که بر سر راه خود همه چیز را به هلاکت می‌رساند و تمام این‌ها به خاطر این است که رولند را طی سفری طاقت‌فرسا به دنبال خود بکشاند. یا شاید رولند را به برج تاریک بکشاند. برج تاریک: مرکز جهان، دستگاهی برای اداره‌ی هستی و نیستی. برجی مسلط بر هر چیز. برجی که در سرنوشت رولند مانند هیولایی متجاوز رخنه کرده.

عنوان سینمایی برج تاریک به کارگردانی نیکولای آرسل و نویسندگی خود او با حضور بازیگرانی چون متیو مک کاناهی، ادریس آلبا، کاترین وینیک، جک ارل هالی،  فرن کرانز، ابی لی کرشاو، مایکل باربیری، کلودیا کیم، ژوزه زونیکا و الکس مک گرگور در تاریخ ۱۷ فبریه ۲۰۱۷ برروی پرده نقره سینما‌ها خواهد.


برج تاریک The Dark Tower

img

برج تاریک یک مجموعه رمان‌های نوشته شده توسط نویسنده آمریکایی استفن کینگ است، که شامل تمی از ژانرهای مختلف چون دارک فانتزی، فانتزی علمی، وحشت و وسترون است.