تریلر کامل DLC ردهود منتشر شد

توسط : در تاریخ : سه شنبه, ژوئن 9th, 2015

تنها چند روز به انتشار بازی «بتمن: شوالیه آرکام Batman: Arkham Knight» مانده و حال راکستادی یک تریلر جدید از DLC این بازی که درمورد ردهود است را منتشر ساخت.

A promo debuted online for the Batman: Arkham Knight Red Hood story pack, which showed some snippets of the DLC's lethal gameplay.

دانلود تریلر با کیفیت بالا

داستان بازی بتمن: شوالیه آرکام ۱۲ ماه پس از وقایع «شهر آرکام» روایت می‌شود. حال جوکر مرده است و تمامی جنایتکاران حرفه ای شهر به رهبری مترسک دور هم جمع شده‌اند تا گاتام را غرق در آشوب و هرج و مرج سازند. مترسک بعنوان کسی که جرقه های اصلی داستان بدست او زده می‌شود تعدادی بمب در لابه لای شهر تعبیه کرده است و با پخش کردن گازی سمی که باعث ترس انسان می‌شود کاری کرده که همه مردم از شهر خارج شوند و تنها نیروی پلیس در شهر باقی بمانند. بتمن نیز بعنوان شوالیه این شهر وظیفه پاک سازی شهر از آشوب‌های بوجود آمده را دارد. اما دشمنی جدید انتظار او را می‌کشد…

این بازی در تاریخ ۲۳ ژوئن (۲ تیر ۱۳۹۴) بر روی ایکس باکس-وان، پلی استیشن ۴ و کامپیوتر منتشر خواهد شد.


جیسون تاد Jason Todd

img

جیسون تاد، دومین رابین، به طرز وحشیانه‌ای توسط جوکر به قتل می‌رسد. جیسون بعد از زنده شدن برای این که انتقام مرگ او گرفته نشد به دشمن دوست قدیمی خود بتمن تبدیل می‎شود. حالا جیسون در مسیر رستگاری و استفاده از فنونی که بتمن به او آموخته نام Red Hood را برای خود برگزیده و یک ضد قهرمان شده است. در حال حاضر او عضوی از خاندان بتمن و رهبر گروهی به نام «یاغیان Outlaws» است.