تریلر و پوستر جدید «جوخه‌ی انتحاری» و اطلاعات بیشتر از جهان سینمایی دی سی

توسط : در تاریخ : چهار شنبه, ژانویه 20th, 2016

دیشب، در برنامه ی «دی‌سی تقدیم می‌کند: طلوع اتحادیه‌ی عدالت» از شبکه ی CW، ضمن پخش تریلر جدیدی از «جوخه‌ی انتحاری»، اطلاعات جدیدی از جهان سینمایی رو به گسترش دی‌سی منتشر شد.

در این برنامه تریلر جدیدی از فیلم «جوخه‌ی انتحاری» به کارگردانی «دیوید آیر» منتشر شد که می‌توانید آن را در اینجا تماشا کنید:

دانلود تریلر

ضمناً پوستر جدیدی نیز از این فیلم منتشر شد (برای اندازه ی کامل کلیک کنید):

 

کانسپت آرت جدیدی از جهان سینمایی دی سی نیز منتشر شد که شامل شخصیت‌های «بتمن»، «سوپرمن»، «واندروومن»، «سایبورگ»، «فلش» و «آکوامن» می‌شد. نبودن «فانوس سبز» در این کانسپت آرت بحث‌های زیادی برانگیخت. ولی «جف جانز» در مصاحبه‌ای تاکید کرد که «فانوس سبز» هم جزئی از برنامه‌های جهان سینمایی دی‌سی است و در فیلم «اتحادیه‌ی عدالت» حضور خواهد داشت.

در برنامه‌ی دیشب اولین نگاه طرفداران به فیلم پیش‌روی «واندروومن» هم انداخته شد و در ویدئویی با حضور «گال گادوت» و «کریس پاین»، درباره‌ی این فیلم بحث شد. ضمناً تصاویری از فیلم هم برای اولین بار دیده شدند. لوگوی رسمی فیلم «واندروومن» نیز منتشر شد که در زیر می‌بینید.

یک تی‌وی اسپات ده ثانیه‌ای جدید از فیلم «بتمن علیه سوپرمن: طلوع عدالت» هم منتشر شد که می‌توانید آن را از اینجا تماشا کنید.

همچنین درباره ی کاراکترهای مختلف جهان سینمایی دی سی مانند «سایبورگ» و «فلش» و «آکوامن» هم صحبت‌هایی شد که در گزارش تکمیلی درباره‌ی آن‌ها خواهیم نوشت.