تریلر جاستیس لیگ برای اولین بار به حضور گرین لنترن‌ها در دنیای سینمایی DC اشاره کرد

توسط : در تاریخ : یکشنبه, جولای 23rd, 2017

 

با پخش تریلر Justice League در پنل Hall H، جیسن موموآ شوخی‌های زیادی مبنی بر حضور گرین لنترن در این فیلم انجام داد، و طرفداران را مشتاق اعلام رسمی بازگشت این شخصیت (ترجیحاً با بازی آرمی همر) از طرف برادران وارنر کرد.

گرچه با پایان پنل، آقای همر ثانیه‌های آخر برروی صحنه ظاهر نشد و موضوع Green Lantern Corps در طول پنل به میان نیامد و همچنان باید منتظر پخش فیلم باشیم تا بفهمیم آیا گرین لنترن در آن حضور دارد یا نه، ولی با تشکر از تریلر Justice League بالاخره به وجود کرپس – یا حداقل یک کرپس – در دنیای سینمایی DC اشاره شد.

بدنبال ورود شرور فیلم، استپنولف برروی زمین، دلیلی که چرا زمین باید در مقابل دارکسید تعظیم کند، عنوان شد: «هیچ محافظی اینجا نیست، نه لنترن، نه مردمان کریپتون. این دنیا سقوط می‌کنه، مثل همه‌ی اونای دیگه.»

با اینکه حضور گرین لنترن در جاستیس لیگ تایید نشده است، این موضوع مشخص شد که کرپس برای آینده‌ی دنیای DC مهم است. استودیو برای یک فیلم Green Lantern Corps در سال ۲۰۲۰ برنامه ریزی کرده است، و تاریس گیبسون به تازگی تایید کرد که او و برادران وارنر اخیراً درباره‌ی احتمال اینکه او نقش جان استوارت را بازی کند صحبت کرده است. گرچه آرمی همر، مرکز شایعات برای بازی در این نقش است و هنری کویل، بازیگر سوپرمن، کسی است که چندین بار در رسانه‌های اجتماعی از طریق چندین پست به این شایعات دامن زده است، ولی همچنان اسم‌های دیگری (مانند تام کروز و گرین لنترن سابق، رایان رینولدز) برای بازی در این نقش مطرح هستند. البته آرمی همر سعی کرد شایعات را تکذیب کند ولی اخیراً با حرف زدن درباره‌ی آسیبی که دستش در اثر استفاده از حلقه‌ی گرین لنترن برای شکل دادن یک مشت عظیم دیده است، آتش شایعات را شعله‌ورتر کرد.