تریلر «بتمن علیه سوپرمن: طلوع عدالت» بزودی!

توسط : در تاریخ : جمعه, جولای 10th, 2015

پنل برادران وارنر امسال در کمیک کان سن دیگو آنچنان گرم و پر شور حال نبوده است، ولی گویا قرار است صبح روز شنبه اتفاقات بزرگی در این پنل رخ بدهد، که یکی از بزرگترین اتفاقات می‌تواند پخش شدن دومین تریلر از فیلم «بتمن علیه سوپرمن: طلوع عدالت Batman V Superman: Dawn of Justice» باشد.

وب سایت The Alberta Film Ratings زمان پخش تریلر جدید «بتمن علیه سوپرمن:طلوع عدالت Batman V Superman: Dawn of Justice» را بسیار نزدیک – کمتر از سه ساعت دیگر – مشخص کرده است. لازم به ذکر است این وب سایت بیشتر اوقات زمان تریلرها رو درست ولی با کمی تاخیر در سایت خود درج می‌کند.

batman-v-superman-trailer-online-131927

به عنوان مثال، این سایت تریلر دوم فیلم  Goosebumps را در تاریخ ۷ جولای طبقه بندی کرده بود ولی این تریلر با یک روز اختلاف در هشت جولای در اینترنت منتشر شد. پس احتمال آن که تریلر دوم  BVS را امروز یا فردا ببینیم بسیار زیاد است.

این بدان معناست که ما احتمالا شاهد یک تریلر طولانی و نزدیک یا شاید بیشتر از دو دقیقه از فیلم باشیم که در شروع پنل فردا از آن رونمایی خواهد شد.

بتمن علیه سوپرمن: طلوع عدالت از حضور بازیگرانی چون هنری کاول در نقش کلارک کنت/ سوپرمن، بن افلک در نقش بروس وین/بتمن، گال گادوت در نقش شاهزاده دایانا/واندرومن، امی آدامز درنقش لوئیس لین، لارنس فیشبرن درنقش پری وایت، دایان لین در نقش مارتا کنت، جسی آیزنبرگ به عنوان لکس لوتر، جرمی آیرونز به عنوان آلفرد و جیسون موموآ در نقش آکوامن بهره‌مند است.

بتمن علیه سوپرمن:طلوع عدالت، توسط کریس تریو نوشته شده است و کارگردای آن بر عهده‌ی زک اسنایدر است.

طلوع عدالت قرار است تا در ۲۵ مارس ۲۰۱۶ در ایالات متحده به صورت سه‌بعدی اکران شود

اطلاعات بیشتر در خصوص «بتمن علیه سوپرمن:طلوع عدالت Batman V Superman: Dawn of Justice» را فردا صبح در پنل اختصاصی وارنر خواهیم دید.


سوپرمن Superman

img

در نوزادی توسط سفینه‌ای از سیاره‌ی محکوم به فنای کریپتون به زمین فرستاده می‌شود، کال ال (Kal-El) توسط خانواده‌ی مهربان کنت به فرزندخواندگی پذیرفته و با نام کلارک کنت Clark Kent در منطقه‌ی مرکزی آمریکا بزرگ می‌شود. از طریق قدرت بسیار زیاد ابرانسانیش که نیروی خورشید به او داده بود، کلارک تبدیل به سوپرمن می‌شود تا از بشریت در مقابل تهدیدات مختلف در کنار حقیقت، عدالت و روش آمریکایی پشتیبانی و دفاع کند!