تریلرهای «محافظین کهکشان» و «مرد عنکبوتی شگفت‌انگیز ۲» در راهند

توسط : در تاریخ : چهار شنبه, فوریه 12th, 2014

هیئت رتبه‌بندی فیلم آلبرتا به تازگی اولین تریلر از فیلم «محافظین کهکشان» و سومین تریلر از فیلم «مرد عنکبوتی شگفت‌انگیز» را رده بندی کرده‌اند.

اولین و تنها تصویر رسمی از محافظین کهکشان و کاراکترهای اصلی

اولین و تنها تصویر رسمی از محافظین کهکشان و کاراکترهای اصلی

تریلر «محافظین کهکشان» درجه‌ی PG را کسب کرده و زمانی معادل دو دقیقه و بیست و سه ثانیه خواهد داشت. درجه‌ی PG فقط برای تریلر است و احتمالاً فیلم درجه‌ی PG-13 کسب کند. از سوی دیگر تریلر «مرد عنکبوتی شگفت‌انگیز ۲» درجه‌ی G را کسسب کرد و زمانی معادل دو دقیقه و بیست و سه ثانیه دارد.

معمولاً وقتی یک تریلر رده بندی می‌شود، به این معناست که ظرف یکی دو هفته در سینماها به نمایش در می‌آید. در حال حاضر مشخص نیست که چه زمانی تریلر این دو فیلم به نمایش در می‌آید. سونی در مراسم سوپر بول برای «مرد عنکبوتی شگفت‌انگیز ۲» سنگ تمام گذاشت در حالی که دیسنی پخش تریلر «محافظین کهکشان» در این مراسم را لغو کرد و با این کار همه را به این فکر فرو برد که پخش تریلر همزمان با اکران «کاپیتان آمریکا: سرباز زمستان» خواهد بود. ولی حالا که تریلر رده بندی شده به نظر می‌رسد که هواداران زودتر به تریلر دسترسی خواهند داشت.
این امکان وجود دارد که تریلرها در حین المپیک از تلویزیون پخش شوند و یا اینکه در طول مراسم اسکار، در تاریخ ۲ مارس به نمایش درآیند.

«محافظین کهکشان» در تاریخ ۱ آگوست ۲۰۱۴ و «مرد عنکبوتی شگفت‌انگیز ۲» در تاریخ ۲ می ۲۰۱۴ اکران می‌شوند.