تایید شد: «هیو جکمن» در «ایکس‌من: اپوکالیپس» حضور دارد

توسط : در تاریخ : یکشنبه, ژوئن 21st, 2015

بالاخره مشخص شد! ولورین نیز در «ایکس‌من: اپوکالیپس» حضور دارد.

هیو جکمن بازیگری است که تاکنون در تک تک فیلم‌های ایکس‌من حضور پیدا کرده است ولی تاکنون خبر رسمی‌ای مبنی بر حضور وی در فیلم پیش روی «ایکس‌من: اپوکالیپس» منتشر نشده بود. این ستاره نیز به طرز مشکوکی در این باره سکوت اختیار کرده بود.

کیکا ان وای، یک شرکت تولید چرم در بروکلین تایید کرده که جکمن در این فیلم حضور خواهد داشت! این شرکت در صفحه‌ی اینستاگرام خود نوشت: «همین حالا ازمون خواسته شد که یه جور کوله پشتی مخصوص برای هیو جکمن درست کنیم که تو مونترئال واسه فیلم ایکس‌من جدید جلوی دوربینه.»

در دنیای کمیک اپوکالیپس از تبدیل کردن جهش‌یافته‌های قدرتمند به چهار سوار مرگ خود یعنی جنگ، قحطی، طاعون و مرگ لذت می‌برد. در مقطعی او ولورین را تبدیل به یکی از سربازان خود کرد: مرگ! از کجا معلوم؟ شاید در فیلم شاهد چنین چیزی نیز باشیم.


ولورین Wolverine

img

او چون یک حیوان درنده‌خو است و روحی چون یک سامورایی دارد. جیمز لوگان هولت جهش‌یافته‌ای است که عمر بسیار درازی داشته و گذشته‌اش مملو از خون و جنگ و خیانت است. زخم‌های او به سرعت التیام می‌یابند و حواسی بسیار قوی دارد. از مشتش پنجه‌هایی از جنس استخوان بیرون زده که همچون دیگر استخوان‌های بدنش با فلز «آدامنتیوم» پوشیده شده‌اند. پس می‌توان چنین گفت که ولورین یک سلاح تمام عیار است.