تایید شد: «محفل جغدها» نیز به سریال «گاتام» می‌آید

توسط : در تاریخ : چهار شنبه, سپتامبر 23rd, 2015

فصل دوم «گاتام» دوشنبه شب کار خود را آغاز کرد. فصلی که عنوان فرعی «ظهور شروران» را نیز به همراه داشت. اینک خبر رسیده که یکی از تازه‌ترین دشمنان «بتمن» نیز پا به این سریال خواهد گذاشت.

خطر فاش شدن داستان در ادامه. ***

در قسمت اول شاهد فرار زندانیان از «آرکام» شدیم. در این بین مرگی نیز رخ داد تا به دیگران بفهماند که رئیس کیست و شاهد حضور «پنگوئن» و «ریدلر» نیز بودیم.

****

و در بین این زندانیان خواهر و برادر «گالاوان» نیز حضور داشتند. این دو قبلاً نیز گفته بودند که در «ماموریت انتقام» به سر می‌برند و «تاریخچه‌ی خانوادگی درازی در گاتام سیتی» دارند. این نکات باعث کنجکاوی خبرنگار Comicbook.com شد و در تماسی که با «برونو هلر» برقرار کرد وی چنین گفت:

با توجه به دراز بودن مدت سریال، مجبوریم که یه سری چیزا رو نگه داریم. نمی‌تونیم که همینطوری یه دفعه تمام عناصر و داستانو بندازیم وسط. ولی داستان بلند سریال مربوط به سفر بروس وین به قعر جهان گاتامه. محفل جفدها یه عنصر محشره که قطعاً بخشی از داستان‌گویی ما خواهد بود. ولی نمی‌تونم بگم که کی قراره بیاد.

«محفل جغدها» در The New 52 و در اولین آرک داستانی «اسکات اسنایدر» و «گرگ کاپولو» برای اولین بار حضور پیدا کرد. این آرک ۱۲ قسمتی از بهترین داستان‌های «بتمن» چند وقت اخیر بوده است.