تایید شد: انیمیشن «آکوامن» در راه است

توسط : در تاریخ : جمعه, ژانویه 24th, 2014

مدت ها قبل جف جانز اعلام کرده بود که قرار است انیمیشن «آکوامن» ساخته شود. حالا انتشار جدیدترین انیمیشن شرکت دی سی، «لیگ عدالت: جنگ» مهر تاییدی بر این ادعا زد.

«لیگ عدالت: جنگ» (Justice League War) که از آرک اول کمیک «لیگ عدالت» ۵۲ جدید اقتباس شده بود، صحنه‌ای پس از تیتراژ خود داشت که ساخت انیمیشن «آکوامن» را اعلام کرد. به غیر از این مورد تهیه‌کنندگان این انیمیشن ادعا کردند که انیمیشن‌ها در یک دنیای مشترک قرار خواهند داشت و کم وبیش از ۵۲ جدید اقتباس می‌شوند. سایت Newsarama که این اخبار را مورد پوشش قرار داد جزئیات زیر را منتشر کرد:

دنیای انیمیشنی مشترکی برای انیمیشن‎های دی سی خلق می‌شود که ادامه خواهد داشت و براساس (نه به صورت اقتباس کامل) ۵۲ جدید ساخته می‌شود.

پروژه‌های مهم دیگری همچون «گاتهام زیر نور چراغ» (Gotham by Gaslight)، «پسر سرخ» (Red Son)، «هالووین طولانی» (Long Halloween) و «ظهور سلطنت» (Kingdom Come) نیز در جریان خواهند بود.

دو انیمیشن بعدی دی سی از قبل اعلام شده اند: «پسر بتمن» (Son of Batman) و «بتمن: حمله به آرکهام» (Batman: Assault on Arkham)
همانطور که «لیگ عدالت: تناقض نقطه‌ی انفجار» (Justice League: The Flashpoint Paradox) شامل یک صحنه‌ی بعد از تیتراژ بود، «لیگ عدالت: جنگ» هم شامل صحنه‌ای می‌شد.

بعد از ویرانی زمین براثر حمله‌ی اپوکالیپسی‌ها، صحنه‌ای از اقیانوس نشان داده می‌شود. در آب رد ماهی‌های مرده و دیگر جانوران دریایی دیده می‌شود… و سپس امواجی از وسط آب برمی‌خیزد. ناوی همراه با چیزی که بدون شک کلاهخود «اورم» (Orm) معروف به «ارباب اقیانوس» (Ocean Master) است، به روی آب می‌آید. در دستان «اورم»، پیرمرد مرده‌ای قرار دارد. سپس وی می‌گوید:«سطح‌نشین‌ها پادشاه ما را کشتند. این علامت جنگ است. و آن‌ها بهایش را خواهند پرداخت.»

به نظر می‌رسد که مسئولان دی سی می‌خواهند داستان «تاج و تخت آتلانتیس» را به انیمیشن تبدیل کنند. عکسی از صحنه‌ی بعد از تیتراژ را می‌توانید در پایین ببینید:آکوامن صحنه ی بعد از تیتراژ


  • حجت مزارعی
   در پاسخ به حجت مزارعی

   بنظر من اگه رو کارکترای جالبی مثل شزم یا سایبورگ میپرداختن داستان جالب تری درمیومد…البته این نظر شخصیم چون بنظرم اکوامن کارکتر جالبی نیست و تا حدودی دنیای خسته کننده ای داره…مگر اینکه یه عدالتجویان دیگه باشه که مهره اصلیش اینبار اکوامنه… جاستیس لیگ:نبرد هم واقعا عالی بود از هرلحاظ…داستان زیبا و درگیر کننده،شخصیت پردازی عالی،گرافیک و طراحی فوق العاده،اکشن زیبا و حساس و…مارول تا صد ساله دیگه هم نمیتونه دیسی رو تو زمینه انمیشن و سریال کارتونی شکست بده

   • Red Hood
    در پاسخ به حجت مزارعی

    شزم و سایبرگ کجای داستانشون جذابتره اگه به نظرت آکوامن شخصیت جالبی نیست و دنیای خاصی نداره یعنی تو عمرت یه کمیکم نخوندی تا با داستان آکوامن آشنا بشی

   • micheal09
    در پاسخ به حجت مزارعی

    justice league : war بد نبود ولی شخصیت پردازی کرکتر هاش افتضاح بود به معنای واقعی. اصلا انتظار انیمیشن به این ضعیفی رو نداشتم.

   • سیاوش
    در پاسخ به حجت مزارعی

    دادا خیلی دیگه طرفداری نکن خدایی ضعیف ترین انیمیشن دی سی بود

  • watcher the universe
   در پاسخ به watcher the universe

   بعد از نیو ۵۲ که آکوامن رو ترسیم کرد ، خیلی به این کاراکتر امیدوار شدم ، داستانی که تو این سری از کمیک ها برای آکوامن روایت میشد ، خیلی خوب بود . یه انیمیشن از این سری هم نباید چیزی بدی بشه ، ضمن اینکه انتظارش میرفت .
   از اونجاییکه اقتباس کامل هم نیست ، کلی جا برای قرار دادن ایده های خوب هم هست .

  • Green Arrow
   در پاسخ به Green Arrow

   فکر کنم بتمن ها خوب باشند.

  • hossein
   در پاسخ به hossein

   هنوز این انیمیشن رو ندیدم ولی یه جورایی مطمئنم که قشنگه! 🙂
   همینطور که مارول توی فیلم های هالیوود واقعا بهتر عمل می کنه دی سی هم در زمینه ی انیمیشن و بازی واقعا سَر تَره!
   راستی تریلر های انیمشن ها رو توی سایت نمی ذارین ها ! ما باید بریم از سایت های خارجی dl کنیم!