تام هیدلستون از «ثور: رگناروک» و بازیگران جدید مارول می گوید

توسط : در تاریخ : جمعه, مارس 17th, 2017

ترکیبی از کمدی و مبارزه ای علیه پایان دنیا، کار منحصر به فردی است که ظاهراً «ثور: رگناروک» قصد کرده است آن را اجرایی کند.
هم بازیگران اصلی فیلم و هم کارگردان گفته اند به نسبت دیگر فیلم های ثور یا مارول باید انتظار بیشترین عناصر کمدی را به همراه صحنه های اکشن فوق العاده ای که این فرانچایز به آن معروف است از این فیلم داشته باشیم.

Thor: Ragnarok (2017) Loki (Tom Hiddleston)

تام هیدلستون به تازگی درباره ی این فیلم با MTV صحبت کرد و توضیح داد که بیشتر درباره ی چه چیزهایی در این فیلم هیجان زده است: «دید تایکا وایتیتی (کارگردان) محشر است. در اساطیر نورس، رگناروک به معنای “پایان همه چیز” است…پایان دنیا، جهان، زمان و فضا، پس مخاطرات آن واقعا بالاست. بدون اینکه چیزی لو برود، طریقه ای که ماجرا اتفاق می افتد، طریقه ای که شروع می شود، واقعاً دیدنی است.»
رگناروک (حداقل در کامیک های مارول) قبلاً رخ داده است، وقتی که گونه ی آزگاردی مجبور شدند شروعی تازه داشته باشند. در نهایت در نسخه ی چاپ شده، ثور بر سر سختی هلا (که در فیلم کیت بلانشت نقش او را دارد) در به وقوع پیوستن رگناروک در آینده غلبه می کند. با این حال هنوز مشخص نشده است که داستان فیلم نیز همین باشد.

در فیلم «ثور: رگناروک» ثور در سمت دیگر جهان بدون چکش قدرتمندش زندانی شده است و زمان چندانی برای برگشتن به آزگارد برای جلوگیری از رگناروک (نابودی زادگاهش و پایان تمدن آزگاردی) به دست تهدیدی جدید و قدرتمند، هلای بی رحم، ندارد. ولی در ابتدا او باید از یک نبرد گلادیاتوری مرگبار که او را در برابر رفیق اونجر قدیمی اش، هالک قرار می دهد، نجات پیدا کند.

Thor: Ragnarok (2017) L to R: Bruce Banner (Mark Ruffalo) and Thor (Chris Hemsworth)
«ثور: رگناروک» توسط تایکا وایتیتی کارگردانی شده است و بار دیگر کریس همزورث را برای نقش ثور به همراه تام هیدلستور برای نقش لوکی برمی گرداند. همچنین کیت بلانشت، ایدریس البا و جف گلدبلام، تسا تامپسون، کارل اوربان به همراه مارک روفالو و آنتونی هاپکینز در این فیلم حضور دارند.
هیدلستون در ادامه ی صحبت هایش با MTV به بازیگران جدید اشاره کرد و آن را نقطه ی درخشان فیلم دانست.
«سه یا چهار بازیگر جدید در فیلم هستند، که من فکر می کنم چیزی کاملا فوق العاده و تک را به فیلم اضافه کرده اند.»

او همچنین درباره ی پیوستن هم بازی سابقش در فیلم تازه اکران شده ی Kong: Skull Island، بری لارسون (در نقش کاپیتان مارول) به جهان مارول صحبت کرد و گفت هیجان زده است که جهان مارول چند تازه نفس را به مجموعه اش آورده است و در جواب به این سوال که بری لارسون چطور با نقش جدیدش کنار آمده است گفت: «من واقعاً با او درباره ی این موضوع صحبت نکرده ام، چون بعد از اینکه فیلمبرداری کونگ تمام شد نقش را گرفت، ولی مشکلی برایش پیش نخواهد آمد. او با کونگ کار کرده است پس کارش را بلد است.»