تاریخ پخش و نخستین تریلر سریال «iZombie»

توسط : در تاریخ : یکشنبه, ژانویه 11th, 2015

عنوان «من، زامبی» قرار است سومین سریال CW از روی شخصیت‌های DC باشد، البته اینبار کمی متفاوت. حال این شبکه تاریخ پخش و یک تریلر از این سریال را منتشر کرده که نخستین نگاه ما به این سریال محسوب می‌شود.

به‌گزارش فانتزیِ کمیک به‌نقل از سوپرهیروهایپ، قسمت نخست سریال کمیک بوکی «من زامبی I,Zombie» قرار است درتاریخ ۱۷ مارس (۲۶ اسفند) راس ساعت ۹ شب هر سه شنبه و دقیقا بعد از سریال «فلش» پخش شود. درضمن، شما می‌توانید نخستین تریلر این سریال را در ادامه دانلود کنید.

The CW Sets March 17 Premiere for iZombie

دختری که برای نیازهایش، مغز می‌خورد!

دانلود تریلر با کیفیت HD

داستان سریال روایت زندگی دختری به نام اولیویا لیو مور کارآگاه زامبی است که برای رفع نیازش وارد بخش قضایی و پزشکی قانونی می‌شود. لیو مجبور است هر ماه یک بار برای سالم نگه داشتن ذهن و خاطراتش و عواقب زامبی وارش مغز یک انسان مرده را تناول کند. در عین حال با خوردن مغز مرده‌ها بخشی از خاطرات آن‌ها به ذهنش منتقل می‌شود و او ناخواسته باید به درخواست‌هایی از سوی آن‌ها رسیدگی کند و بر اثر همین مسأله لیو وارد ماجراهایی مرموز با افراد جدید در زندگی‌اش می‌شود.

راب توماس و دایان روگیرو نویسندگی پلات این سریال را بر عهده دارند و تا به حال رز مک‌ایور در نقش لیو، مایکل گودوین در نقش کارآگاه پلیس، الکساندرا کروسنی در نقش دوست صمیمی لیو و دیوید اندرز در نقش شخصیت منفی سریال معرفی شده‌اند.

این سریال برگرفته از کمیک‌بوکی با همین نام ساخته کریس رابرسون و مایک آلرد است. نقد این کمیک را در این پست می‌توانید مطالعه کنید.