تاریخ پخش واندرومن ۲ ممکن است که مشخص شده باشد

توسط : در تاریخ : پنجشنبه, جولای 20th, 2017

واندروومن که تا امروز موفق‌‌‌ترین فیلم جهان سینمایی دی‌سی بوده و طبعاً حالا طرفداران منتظر فیلم دوم کاراکتر محبوب هستند. ولی آیا تاریخ پخش واندروومن اتفاقی مشخص شده است؟


به نقل از کمپانی برادران وارنر: ” فیلم واندرومن ممکن است که هنوز در سینماها در حال نمایش باشد ولی این دلیل نمی‌شود که استودیو هیچ برنامه‌ای برای سرانجام این قهرمان نداشته باشد. این در حالی است که پتی جنکینز، کارگران فیلم واندرومن، رسما اعلام نموده است که ادامه فیلم را کارگردانی خواهد کرد؛ و این طور به نظر می‌رسد که هر چه که برنامه‌ها مدون‌تر می‌شوند و رو به جلو حرکت می‌کنند، تاریخ اکران قسمت دوم فیلم دورنمای بهتر می‌یابد.

این خبر به نقل از هالیوود ریپورتر و در پی انتشار توییتی از پاملا مک کلینتوک، مقاله‌نویس بخش خبری این سایت که در توییتش اعلام کرده بود که یک فیلم بدون عنوان از تولیدات کمپانی دی.سی و استودیو برادران وارنر به مرحله تصویب رسیده است، درز شده است. استویو نیز تاریخ انتشار آن را در تابستان ۲۰۲۰ اعلام نموده است. اگر چه که استودیو به طور مشخص این خبر را تایید نکرده است ولی احتمال آن زیاد است که این تاریخ اکران فیلم واندرومن ۲ باشد.

پاملا مک-واندرومن2-توییت

شایعاتی نیز در حال پخش شدن هستند که ممکن است فیلم بعدی واندرومن در دهه ۸۰ میلادی رخ دهد و این شانس را به وجود بیاورد که کریس پاین دوباره در نقش استیو ترور بازگردد. اخیرا واندرومن به سومین افتتاحیه بزرگ کمپانی برادران وارنر در تمام دوران و با فروشی معادل ۳۸۰ میلیون دلار در ایالات متحده بدل شده است.

هالیوود ریپورتر-واندرومن2-تاریخ اکران

هنوز زمان زیادی مانده است تا ببینیم شایعاتی که حول تاریخ اکران فیلم پخش شده است، واقعی هستند یا خیر؟ اما نمایشگاه بین المللی کامیک کان در سن دیه گو، درهایش را همین پنج شنبه به روی همگان می گشاید، و فرصت خوبی را برای طرفداران به وجود می‌آورد تا اطلاعات بیشتری را به دست آورند. کمپانی وارنر اعلام کرده است که کنفرانس های خبری فیلم‌های سینمایی در روز یکشنبه برگزار می گردد.