تاریخ فیلمبرداری «اونجرز: جنگ‌ بی‌پایان» اعلام شد

توسط : در تاریخ : یکشنبه, می 8th, 2016

با اینکه «کاپیتان آمریکا: جنگ داخلی» به‌تازگی اکران خود را شروع کرده‌است، حال خبر از شروع کار بر روی پروژه مهم دیگر یونیورس مارول یعنی قسمت‌های جدید اونجرز توسط روسوها (کارگردانان این قسمت) به‌گوش میرسد.

Avengers Infinity War

برادران روسو طی مصاحبه‌ای با Deadline رسما اعلام کردند که فیلمبرداری این فیلم بزرگ و حماسی قرار است از نوامبر سال جاری شروع شود. بخشی از صحبت‌های جو روسو درمورد پیش تولید فیلم و ساختار حماسی دوفیلم که قرار است به‌یکدیگر اتصال کامل داشته باشند را درزیر بخوانید:

ما استارتِ کارو زدیم، یکی دو ماهه پیش، مجبور بودیم. ما کار فیلمبرداری رو نوامبر شروع میکنیم، دو فیلم پشت سرهم. بنابراین ما به دو فیلمنامه برای این دو فیلم نیاز داریم که کار برروی اونا (فیلمنامه‌ها) هم تقریبا شش ماه پیش شروع شده بود.

همچنین آنتونی روسو درتکمیل صحبت‌های برادرش اضافه کرد:

عظیم‌ترین تهدیدی که جهان مارول تاکنون به‌خود دیده همین خواهدبود. یکی از دلایل ما برای قبول کردن پروژه‌ی «جنگ داخلی» هم همین بود. باخودمون گفتیم، اره، بزار اونجرزو بریزیم بهم قبل از اینکه اتفاقات جنگ بی‌پایان رخ بده. و نشون دادن اینکه چجوریقهرمانانمون میخوان تجدید اتحاد کنن اونم به‌شکلی باحال و جالب.

این دو فیلم که به‌نوعی بزرگترین و حماسی‌ترین پروژه ابرقهرمانی چندسال اخیر به‌شمار می‌روند، قرار است به‌ترتیب درتاریخ می ۲۰۱۸ و می ۲۰۱۹ اکران گردند.

 


  • FEIZ
   در پاسخ به FEIZ

   *عظیم‌ترین تهدیدی که جهان مارول تاکنون به‌خود دیده همین خواهد‌بود. *
   نه بابا، تاحالا از پس همه ی مشکلات و معضلات که یونیورس داشته بر اومدن از پس اینم بر میان اونم با این همه تجربه و سیاست درست و دوتا کارگردان و… .
   واقعا رقابت این فیلم با JUSTICE LEAGUE تماشایی میشه اونم با این اتفاقاتی که افتاده و کارگردانی کردن یه کارگردان نه دوتا اونم کی، زک که بیشتر پل های پشت سرش رو شیکونده و همه با دیده ای نگران و مضطرب و عصبانی دارن بهش نگاه میکنن.
   امیدوارم وارنر به خودش بیاد و از همه تجربیات سال ها فیلم سازیش استفاده کنه تو این DCCU تا… (بقیشو دیگه می دونید پس نمیگم.).

   • marc
    در پاسخ به FEIZ

    از اون تماشایی تر کراس اور مارول و دیسیه.
    وای خدایا یعنی ممکنه؟فکرشو بکن:
    Superman vs captain america
    Batman vs iron man
    Wonder woman vs captain marvel
    Flash vs spider man
    Green lantern corp vs nova corp
    Aquaman vs thor
    Martian manhunter vs vision
    Green arrow vs hawkeye
    Black canary vs black widow
    Atom vs ant man
    .
    .
    .
    .
    و بعد از متوجه شدن خطر اصلی و اتحاد این دو گروه؛
    Justice league and avengers vs darkseid and thanos

   • Kilowog
    در پاسخ به FEIZ

    خدا کنه!!
    نمیدونم چقدر اخبار مربوط به کمپانی وارنر دنبال میکنی،تقریبا دو ماه پیش که داشتم تو سایت هالیوود ریپورتر چرخ میزدم.!!فهمیدم وارنر ی تالنت استعداد یابی برای کارگردان های جوان آینده دارکه میخوان وارد هالیوود بشن و شهرتی دست پا کنن. صورت داده، فکر میکنم با اینکار میخوان فیلم های دیسی از نظر فنی و کیفی بهتر کنند. 🙂

  • detective
   در پاسخ به detective

   من منتظر یه توافق با دیزنی و فاکس هستم. برای حضور وولورین و ددپول.
   خود برادرای روسو هم از خداشونه که این دوتا بیان تو فیلم.

  • marc
   در پاسخ به marc

   این فیلم حد وسط نداره.یا فوق العاده عالی میشه یا خراب میکنه که البته احتمال گزینه اول بیشتره و انشالله که همین اتفاق میفته.

  • در پاسخ به jب

   بازیگران سریال هم توش میان؟ دردویل و ایرون و پانیشر و جسیکا و …؟

   • marc
    در پاسخ به jب

    متاسفانه نه.چارلی کاکس(دردویل)گفته((با اینکه سریال ها و فیلمهای مارول توی یک یونیورس هستن ولی هیچ وقت با هم کراس اور نخواهند داشت)) که البته امیدوارم این تصمیم تغییر کنه.