تاریخ اکران پنج فیلم جدید مارول تا سال ۲۰۱۹ اعلام شد

توسط : در تاریخ : شنبه, جولای 19th, 2014

دیزنی استدیو دیشب در بیانیه‌ای، پیش از مراسم مهم کامیک‌کان تاریخ اکران پنج فیلم خود که از سال ۲۰۱۷ تا سال ۲۰۱۹ ادامه دارند را اعلام کرد. به‌گزارش فانتزی‌کمیک به نقل از کامیک‌بوک موویز، دیزنی که درحال حاضر حق ساخت بخش اعظمی از شخصیت‌های مارول را دارد، تاریخ اکران پنج فیلم جدید خود را از سال ۲۰۱۷ تا اواخر ۲۰۱۹ اعلام کرد. پنج فیلمی که به‌هیچ عنوان هیچگونه اسمی از آنها برده نشد. تاریخ اکران فیلم‌ها در این سه‌سال این‌چنین ذکر شده‌است. ۲۸ جولای و ۳ نوامبر در سال ۲۰۱۷، ۶ جولای و ۲ نوامبر درسال ۲۰۱۸ و ۳ می درسال ۲۰۱۹٫ لازم به ذکر است که هیچگونه نامی از این پنج فیلم برده نشده است. همچنین چندی پیش تاریخ اکران دو فیلم مرموز دیگر از مارول درتاریخ ۸ جولای ۲۰۱۶ و ۵ می ۲۰۱۷ نیز اعلام شده بود. از فیلم‌های آینده دیزنی و مارول می‌توان به سری جدید اونجرز درسال ۲۰۱۵، مردمورچه‌ای در سال ۲۰۱۵، کاپیتان‌آمریکا ۳ درسال ۲۰۱۶، ثور ۳ و دکتراسترنج اشاره کرد.


  • حجت مزارعی
   در پاسخ به حجت مزارعی

   بلک پانتر، دکتر استرنج، بیوه سیاه یا حتی هالک. همه اینا میتونن باشن
   شایدم قسمت جدید اونجرز

  • آرش
   در پاسخ به آرش

   ۲۰۱۷= دکتر استرنج – ثور ۳
   ۲۰۱۸= اونجرز ۳ – محافظان کهکشان ۲
   ۲۰۱۹= سیاره هالک – Inhumans

  • حجت مزارعی
   در پاسخ به حجت مزارعی

   چند دقیقه پیش بالاخره اسپایدرمن شگفت انگیز ۲ رو دیدم…فقط یه ربع آخرش جالب بود. اما درکل ارزش دیدن داشت اما منو که اینقدر منتظرش بودم ناامید کرد.

  • dc
   در پاسخ به dc

   خدا رو شکر از نظر شما این فیلم یک ربع جذاب داشت
   از نظر من که پنج دقیقش هم جذاب نبود
   من از مرد عنکبوتی۳ بیشتر لذت برد
   حیف شد که امتیاز اسپایدی دست سونیه وگرنه مارول فیلم بهتری ازش در می اورد
   به امید روزی که امتیاز اسپایدی بر گرده دست مارول

   • حجت مزارعی
    در پاسخ به dc

    باید بگی دیزنی نه مارول

   • آرش
    در پاسخ به dc

    اتفاقا به نظر من گارفیلد هم بازیش جذابتر از مگوایره و هم هیکلش به اسپایدی بیشتر میخوره!
    مشکل فیلم هم کارگردانی ضعیف و حذف سکانس های زیاد از طرف سونی و شخصیت پردازی بده الکترو هست!

    • دردویل
     در پاسخ به آرش

     از نظر من توبی پیتر پارکر بهتریه اما اندرو اسپایدرمن بهتریه. اگه کمیک amazing fantasy 15 رو خونده باشین پیتر یه بچه ی عینکی و عشق علمه که هیچ رفیقی نداره و قیافش کپیه توبیه. اندرو قیافش برای پیتر زیادی خوشتیپ بود و اون حس و حال یه پسر طرد شده رو نمی رسوند.

    • MEHRAN
     در پاسخ به آرش

     این عکسه فن میده عزیز. این فیلم تازه انتخاب بازیگر کرده بعد بیاد به این سرعت تصویر همه بازیگراش رو منتشر کنه، اونم با لباساشون؟ خدایی هنوز هیچ چیزی از فیلم FF رونمایی نشده اونوقت شما این جوری دربارش قضاوت می کنید؟ یه ذره بی انصافیه این کار.

     • اميرعلي
      در پاسخ به MEHRAN

      مهران جان ، به نظرم خیلی هم با انصافیه ، فیلمی که جانی استورمش سیاه پوست باشه باید فاتحه اش رو خوند ، چهلم اش ام Baxter tower به صرف شام ، خدا رحمتش کنه ، واقعاً…….زدن به فیلم و شخصیت هاش

      • MEHRAN
       در پاسخ به اميرعلي

       خب سیاه پوست باشه چه اشکالی داره؟ مگه از نیک فیوری سیاه پوست استفاده کردن مشکلی پیش اومد؟

       • دردويل
        در پاسخ به MEHRAN

        جانى سیاه پوسته و سوزان سفیدپوست تو فیلم. بعدشم توى کدوم کمیک جانى سیاهپوست بوده؟ هیچ چیز این فیلم بر اساس کمیک نیست پس بهتره اسمش هم ff نباشه. کم مونده قدرت شخصیتا هم عوض بشه.

     • حجت مزارعی
      در پاسخ به MEHRAN

      کلا از نظر من چهارشگفت‌انگیز کیس مناسبی برای فیلمسازی نیس…انتخاب بازیگرشم مهران خداوکیلی خوب نیس…اما باید دید.ئ نمیشه چیزی گفت

      • اميرعلي
       در پاسخ به حجت مزارعی

       مهران جان ، تو samuel l Jackson رو Michael b Jordan مقایسه میکنی ، بازیگری که اگه فقط به فیلم Star Wars ش اشاره کنم لب همه به تحسین باز میشه و اصلاً کلاً این مقایسه ات غلط بود 😀

    • علی خلیلی
     در پاسخ به آرش

     یعنی وقتی این مطالب چیپ رو می خونم، متاسف می شوم. گلم یعنی واقعا تشخیص ندادی که این یک Fan Made است؟! مدیریت محترم خواهش می کنم قابلیت Dislike را برگردانید.

     • دردويل
      در پاسخ به علی خلیلی

      تو چى کار نظرات چیپ دارى برادرم ؟ تو و من و انیشتین هم یه زمانى مطلب چیپ نوشتیم حالا توى کودکى بوده باشه یا… قابلیت دیسلایک باعث میشه روحیه طرف خراب بشه اما این که فقط لایک هست باعث میشه ما دو نوع نظر داشته باشیم:نظرات عادى و نظرات تخصصى که بر اساس میزان لایک اون نظر و محتواش دسته بندى میشن.

      • علی خلیلی
       در پاسخ به دردويل

       ببین گلم شاید وقتی کسی مطلبی را بیان می کند، مخالفانی وجود داشته باشند که قصد بحث ندارند ولی می خواهند نارضایتی شان جایی نمود پیدا کند. بهت پیشنهاد می کنم با اون دوستی هم که نام کاربریش کارکتر مورد علاقه منه، بحث نکنی. یه چیزی میگه، دلیل هم نداره. بیخیال داداش… این چیپ نویس ها را هم حواله کردم دست حضرت Master Chief :دی…

  • محمد
   در پاسخ به محمد

   من دوست دارم فیلم هالک، اونجرز و بلاک ویدو جزو این پنج فیلم باشن

  • air
   در پاسخ به air

   یه سوال بدجور جدی مگه جانی و سوزان خواهر براد نیستن پس چه جوری یه کیشون سفید برفی اون یکی نیست ؟ نکنه انهم تغیر دادن؟

   • دردویل
    در پاسخ به air

    به نظر میاد اونم تغییر بدن یا کلا خواهر و برادرای ناتنی بشن. کم مونده اسمش رو عوض کنن و قدرت شخصیتا تغییر کنه.