تاریخ اکران رسمی دو فیلم دی سی اعلام شد

توسط : در تاریخ : جمعه, ژانویه 22nd, 2016

از زمانی که در اکتبر ۲۰۱۴، لیستی از فیلم های آینده جهان سینمایی دی‌سی منتشر شد، تاریخ اکران فیلم های «واندروومن» و «اتحادیه‌ی عدالت بخش اول» در هاله‌ای از ابهام بوده است. ولی دیگر نه.

 

پس از برنامه‌ی ویژه‌ی «طلوع اتحادیه‌ی عدالت»  و منتشر شدن کانسپت‌آرتی از اعضای «اتحادیه‌ی عدالت» و کلیپی از فیلم اختصاصی «واندروومن»، وارنر رسماً اعلام کرد که فیلم اختصاصی «واندروومن» در ۲۳ ژوئن ۲۰۱۷ (۲ تیر ۱۳۹۶) و «اتحادیه‌ی عدالت – بخش اول» در ۱۷ نوامبر همین سال (۲۶ آبان) بر روی پرده خواهند رفت.

جهان سینمایی دی سی مارس امسال با «بتمن علیه سوپرمن» بازگشایی خواهد شد و تا به حال برنامه‌ها و فیلم‌های دی‌سی تا سال ۲۰۲۰ مشخص شده‌اند. البته هنوز تاریخ دقیقی برای فیلم‌های «سایبورگ»، «فلش» و «آکوامن» اعلام نشده است.

منبع : ComicBook.com


  • FEIZ
   در پاسخ به FEIZ

   شروع رقابتی نفس گیر و عظیم بین ، دوتا از غول های کمیک و دوتا از غول های سینمای دنیا.
   ببینیم در آینده این دنیا ها تا کجا پیش میره و آیا رقبای جدیدی میان، چه دیدی، دیدی اومد رقبای قدری که از این نوع مجموعه فیلم های مربوط به هم ساختن برای رقابت با این دو تا جایی که بهتر شدن و کاری نبود جز همکاری این دو تا دوتا غول برای ساخت فیلمی مشترک بین اونجرز و لیگ عدالت، منظورم همون موقعی که dc و marvel کمیک مشترک منتشر کردن، حالا همین موضوع رو تو سینما هم ببینیم.
   امیدوارم همه چیز خوب پیش بره و این موارد رو ببینیم.

   عمر کوتاه و دنیا در حال نابودی ، آیا این روال ادامه دارد یا همه چیز به زودی از هم میپاچد،ایا روزی میاد که این موارد خاطره باشد نه آرزو ، زمان و صبر جواب گوی این سوال ها خواهد بود.

  • MEHRAD HIDDEN
   در پاسخ به MEHRAD HIDDEN

   به امید موفقیت دی سی

  • hamidcanpie
   در پاسخ به hamidcanpie

   از دنیای مارول خسته شدم. امیدوارم دی سی بتونه موفق عمل کنه.