تاریخ انتشار کمیک مرگ ولورین عقب افتاد!

توسط : در تاریخ : جمعه, سپتامبر 19th, 2014

تا به حال ۲ قسمت از کمیک مرگ ولورین عرضه شده و قرار بود این کمیک بصورت هفتگی در ۴ قسمت و در کمتر از یک ماه تا پایان ماه سپتامبر به کارش خاتمه دهد اما متأسفانه مدتی پیش خبری مبنی بر به تأخیر افتادن این کمیک منتشر شد.

شرکت مارول هیچ دلیلی برای این تأخیر اعلام نکرده و قرار است قسمت سوم و چهارم در ماه اکتبر منتشر شوند. به این ترتیب قسمت سوم این کمیک با دو هفته تأخیر در تاریخ ۱ اکتبر و قسمت پایانی آن یک هفته بعد در تاریخ ۸ اکتبر منتشر خواهد شد.

همچنین تاریخ انتشار کمیک‌هایی که قرار بود در این ماه اتفاقات بعد از مرگ ولورین را پوشش دهند نیز عقب می‌افتد. شماره ۱ و ۲ کمیک «مرگ ولورین: میراث لوگان Death of Wolverine: The Logan Legacy» به ترتیب در تاریخ ۱۵ و ۲۲ اکتبر و قسمت سوم آن به همراه کمیک تک‌قسمتی «مرگ ولورین: کاپیتان آمریکا و ددپول Death of Wolverine: Captain America & Deadpool» در تاریخ ۲۹ اکتبر منتشر خواهند شد.

همان‌طور که گفته شد دلیلی برای این تأخیر گفته نشده اما این اولین کمیک ولورینی نیست که استیو مک‌نیون طراحی آن را به عهده دارد و تأخیر در انتشارش پیش می‌آید. امید است دیگر تأخیری در این کمیک‌ها صورت نپذیرد و شاهد پایانی در خور کاراکتر ولورین باشیم.

در پایین نیز می‌توانید طرح جلد شماره‌های ۳ و ۴ کمیک را مشاهده کنید.