تاریخ انتشار نسخه بلوری «ایکس‌من: آپوکالیپس» اعلام شد

توسط : در تاریخ : دوشنبه, جولای 18th, 2016

یکی از موردانتظارترین فیلم‌های کمیک‌بوکی امسال، قسمت جدید ایکس‌من تحت عنوان «ایکس‌من: آپوکالیپسX-men: Apocalypse» بود که ۲۷ می به‌اکران درآمد و واکنش منتقدین نسبت به این فیلم آنچنان رضایت‌بخش نبوده است. حال و پس از گذشت حدودا ۲ ماه از اکران فیلم، تاریخ انتشار نسخه بلو-ریBlu-ray این عنوان اعلام شد.

aiLqU

طبق گزارش Entertainment Weekly، نسخه دیجیتال‌‌اچ‌دی این فیلم درتاریخ ۹ سپتامبر (۱۹ شهریور) و نسخه بلوری در ۴ اکتبر سال جاری (۱۳ مهر) منتشر خواهد شد.

همچنین از نکات ویژه نسخه بلوری میتوان به صحنه‌های حذف و اضافه شده، ویدئو جشن اتمام فیلمبرداری، گزارش صوتی توسط برایان سینگر و سیمون کینبرگ، پشت صحنه و گالری تصاویر اشاره کرد.

این فیلم با کارگردانی برایان سینگر و بازی جیمز مک‌اوی درنقش پروفسور ایکس، مایکل فاسبندر درنقش مگنیتو، جنیفر لاورنس درنقش میستیک و اسکار آیزاک درنقش آپوکالیپس درتاریخ ۲۷ می اکران شده و با مبلغی حدود ۵۵۰ میلیون دلار کار خود را به‌پایان رسانده است.

همچنین برای خواندن نقد و بررسی این عنوان به این لینک مراجعه فرمایید.

 


آپوکالیپس (نور الصباح)

img

آپوکالیپس ، اولین میوتنت(جهش یافته) تاریخ به حساب می آید و عملا نافانی است و یکی از قدرتمندترین ویلن های مارول است. او هزاران سال پیش در شهر العقبه به دنیا می آید و احتمالا اولین انسانی است که یک ژن "X" در بدنش باعث جهش یافتگی اش می شود. این ژن همچنین باعث می شود پوستش خاکستری و لبانش آبی شوند و بنابراین خانواده اش او را رها می کنند تا بمیرد. ولی کودک توسط "بعل" از بادیه نشینان پیدا می شود. بعل نام او را "نور الصباح" (معادل عربی "نور صبحگاهی" ) می گذارد. قدرت های آپوکالیپس فراوانند، ولی مهم ترین قدرتش شاید این باشد که او می تواند تک تک مولکول های بدنش را به اراده ی خود کنترل کند!