تاریخ انتشار تریلر «ایکس‌من: اپوکالیپس» اعلام شد؟

توسط : در تاریخ : یکشنبه, سپتامبر 13th, 2015

سال ۲۰۱۶ قطعا بهترین سال برای طرفداران دنیای کمیک است. فیلم‌های زیادی دراین سال نمایش داده می‌شود اما موردانتظارترین آن‌ها قطعا فیلم‌های اقتباسی از کمیک هستند. یکی از آن فیلم‌ها اثر جدید برایان سینگر، «مردان ایکس: اپوکالیپسX-Men: Apocalypse» است که با توجه به اخبار اخیر، باید درچند روز آینده منتظر تریلر این فیلم باشیم.

طبق گزارش Heroic Hollywood، همزمان با اکران فیلم «مریخیThe Martian»، اثر جدید کارگردان سرشناس هالیوود «ریدلی اسکات»، تریلر فیلم مردان ایکس نیز منتشر خواهد شد. فیلم مریخی درتاریخ ۲ اکتبر (۱۰ مهر) به‌اکران خواهد رسید. البته این اخبار رسمی نیست و نمی‌توان با قاطعیت گفت که ۲ اکتبر تریلر فیلم اپوکالیپس منتشر خواهد شد.

لازم به‌ذکر است که تریلر این فیلم درکامیک کان امسال به‌نمایش درامد اما تاکنون نسخه با کیفیت آن در دنیای مجازی به انتشار نرسیده است.

این فیلم با بازی جیمز مک‌‌آوی، مایکل فاسبندر، جنیفر لاورانس، نیکولاس هولت و اسکار ایزاک درنقش آپوکالیپس درمی سال ۲۰۱۶ اکران خواهد شد.


اپوکالیپس Apocalypse

img

اپوکالیپس جزو اولین جهش‌یافته‌ها بود و هزاران سال عمر دارد. وی دیکتاتوری هولناک است که از دشمنان دیرینه‌ی افراد ایکس محسوب می‌شود. اپوکالیپس باور دارد فقط کسانی که از همه قوی‌ترند - چه جهش‌یافته چه ابرانسان - باید زنده بمانند. بدن او ترکیبی از مواد آلی و تکنولوژی قدرتمند آسمانی است. وی همچنین می تواند خود را با قدرت هر جهش یافته‌ای وفق دهد و نیروی ققنوس را نیز شکست داده است.