تاریخ انتشار بازی لگوبتمن ۳ اعلام شد

توسط : در تاریخ : سه شنبه, آگوست 26th, 2014

عنوان «لگوبتمن ۳: فراتر از گاتهام» آخرین عنوان از سری‌بازیهای لگو است که همانند قسمت‌های قبل لگوبتمن سطح وسیعی از دنیای DC COMICS را پوشش می‌دهد اما محوریت داستان بتمن است. حال TT GAMES و کمپانی WB بالاخره تاریخ انتشار این عنوان را بطور رسمی اعلام کردند. این عنوان قرار است در ۱۱ نوامبر ۲۰۱۴ در ایالت متحده (۲۰ آبان ۱۳۹۳) و ۱۴ نوامبر ۲۰۱۴ در سطح جهانی برای تمامی پلتفرم‌های موجود منتشر گردد. همچنین وارنر با انتشار خبر کاور اصلی این بازی را نیز نمایش داد که می‌توانید درپایین ببینید:

bv-cw7pcaaawvds

شخصیت‌های مهم دیسی و در راس آنها بتمن!

داستان این بازی از این قرار است که موجودات فضایی به دنیا حمله کرده اند و بتمن به همراه دوستان مافوق انسانش برای مقابله با آنها وارد عمل میشود. به گفته تی‌تی گیمز (TTGames) این بازی دارای بیش از ۱۵۰ کاراکتر دنیای DC است که برخی از آنها از قبیل بتمن، رابین، سوپرمن و واندرومن از اول بازی و برخی دیگر همانند سایبورگ ، مردساعتی و دوچهره در طول گیم پلی قابل انتخاب و بازی خواهند بود. برای بدست آوردن اطلاعات بیشتر در رابطه با این بازی به این لینک مراجعه کنید.


  • حجت مزارعی
   در پاسخ به حجت مزارعی

   شاخهای بتمنو برخلاف قسمتای قبل کوتاه کردن…گمونم دلیلش فیلم اسنایدر باشه

  • ََARROW
   در پاسخ به ََARROW

   خدا کنه گرین ارو با کنستاتین توش باشن

   • کنستانتین
    در پاسخ به ََARROW

    گرین ارو احتمال حضورش هست اما کنستانتین اصلا به لوگو نمیخوره، شان و ابهت کنستانتین میاد پایین. آخه اینا نمیان یه جنگیر سیگاری رو بیارن توی لوگو که…

  • arkham knight
   در پاسخ به arkham knight

   ایول

  • DC
   در پاسخ به DC

   ابان = مدرسه = بازی نکردن = بدبختی

   • اميرعلي
    در پاسخ به DC

    این دوستمون DC به نکته خوبی اشاره کرد ولی معادله رو اشتباه نوشت 😐 ، این معادله ای که من مطرح میکنم رو همه گی پیش بگیرید ، درست مثل من “سال تحصیلی” براتون از تابستون هم جذاب تر و بهتره :))

    {مهر ، آبان ، آذر ،……، فروردین ، اردیبهشت}+درس خوندن+بازی تفریح= سال تحصیلی ایده آل 😡

    *نکته* : دوستان این برنامه هر سال من هست و هر سالم نتیجه داده ، در ضمن دوستان نیان بگن ، ما تیزهوشان میریم و اینا من خودم دبیرستان سلام هستم ، مرسی 😀

    • کنستانتین
     در پاسخ به اميرعلي

     والا من که تیزهوشان میرم( :دی) تقریبا همین برنامه رو دارم و هر سالم نمره ی خوب میگیرم و لذت هم میبرم والا… تابستونا خیلی برام کسل کننده شده و بهم حال نمیده کلا… ولی عجیب اینجاست تو مدرسه ی ما کسی که بالای ۱۵ بگیره میشه خرخون! کلا دنیا به سمت بی نظمی میره…

     • DC
      در پاسخ به کنستانتین

      اقا من که جدا از این معادله جدیده خوشم اومد
      احساس می کنم زندگیم تا الان تلف شده :دی

     • Desmond
      در پاسخ به کنستانتین

      داداش من. خرخونی کجاش بده. من خودم نمونه ی اصیل خرخون. من نمونه ی زنده، الگوی متحرک و زنده و درآخر من خودم: Live Kharkhoon
      هرکی تا الان خرخون بوده بهترین نتیجه ها رو گرفته، کنکور قبول شده، بهترین دانشگاه رفته، بیشترین احترام رو داشته، عزیزترین بوده، بهترین امکانات رو داشته، آینده ی خوبی خواهد داشت و در نهایت آخرش هم میشه یه رئیس شرکتی چیزی، بعد میشینه پشت میز پول میشمره و دستور میده.
      زندگی که بازی نیست، هرچی بیشتر تلاش کنی، بیشتر راحت خواهی بود، بیشتر برتری خواهی داشت، و در نتیجه آرامش بیشتری خواهی داشت، همه ی اینا هم به لطف خرخونیه. این قضیه ی پارتی بازی و اینا هم همش الکیه، همه ی این داستان ها رو دیگران درست میکنن که کسایی مثل ما ها باور کنیم و درس نخونیم تا دیگران برتر باشن.
      موقع جوونی هم خیلی زیاد وقت اینجور کارها خواهیم داشت. اونقدر که حوصلمون سر میره. قدر این فرصت ها رو بدونید.

  • Green Arrow
   در پاسخ به Green Arrow

   منتظریم.

  • arkham knight
   در پاسخ به arkham knight

   ما که تازه داریم میایم هفتم نمونه دولتی(تیزهوشان امسال که یه خرابکاری مثل ۶ سال قبل بود از شانس بد ما)حالا کلاس گذاشتن از ۱۵ شهریور باید بریم سر کلاس ولی کی میتونه اررو و فلش و گاتهام رو ول کنه(تو اواخر پاییز هم داداش کنستانتین شروع میشه.

  • arkham knight
   در پاسخ به arkham knight

   http://video.wikia.com/wiki/File:Arrow_Season_2.5_Trailer
   این تریلر به عنوان فصل ۲.۵ arrow اومده

  • detective
   در پاسخ به detective

   نه به خاطر فیلم اسنایدره که شاخ های بتمن کوتاست. اگر دقت کنید خیلی از ابر قهرمان ها شکل مدل نیو ۵۲ شون هستن.