«بیوه‌ی سرخ»، قهرمان جدید مارول!

توسط : در تاریخ : چهار شنبه, آگوست 19th, 2015

در طول تاریخ مارول افراد گوناگونی در هویت «بیوه‌ی سیاه» بوده‌اند که مهم‌ترینشان «ناتاشا رومانف» و «یلنا بلوا» بوده‌اند. اینک مارول قصد دارد تا شخصیت جدیدی را به خانواده‌ی «بیوه‌ی سیاه» اضافه کند: اولین «بیوه‌ی سرخ»!

این شخصیت جدید که «مارگارت استول» او را «نقطه‌ی مقابل بیوه‌ی سیاه» می‌خواند قرار است در بک‌آپ استوری کمیک «ماکینگ‌برد: پنجاه سالگی شیلد ۱# Mockingbird: S.H.I.E.L.D. 50th Anniversary” #1» حضور پیدا کند. داستان مربوط به «بیوه‌ی سرخ» را خود «مارگارت استول» می‌نویسد و طراحی داستان برعهده‌ی «نیکو لئون» است. «استول» در صحبت‌های خود گفت:

بیوه‌ی سرخ یه شخصیت مونث جدید و قدرتمند برای جهان ماروله. از خیلی جهات، اون نقطه‌ی مقابل بیوه‌ی سیاهه — اون درواقع خودش انتخاب می‌کنه که بیوه‌ی سرخ بشه — اما هر دوی بیوه‌ها یه پیوند مرموز و تاریخچه‌ی قبلی با همدیگه دارن و در آینده جهت زندگی همدیگه رو عوض می‌کنن. و البته این تازه اول راه این شخصیت معماگونه و مرگباره. ماجراهای بیوه‌ی سیاه اول تو کمیک «ماکینگ‌برد: پنجاه سالگی شیلد ۱#» به نمایش در می‌آد و بعد از اون اون تو رمان بعدی من «بیوه‌ی سیاه: تاابد سرخ» حضور داره. من بیشتر از این نمی‌تونم به بیوه‌ها و البته مارول افتخار کنم که واقعاً از هر دوتای این شخصیتا حمایت کامل کرده.

«ماکینگ‌برد: پنجاه سالگی شیلد ۱#» دوم سپتامبر منتشر می‌شود.